Našim zákazníkom ponúkame možnosť využívať vernostný program, ktorý spočíva v zbieraní vernostných bodov za nakúpené produkty v našom e-shope, alebo za hodnotenie produktov.

Získavanie vernostných bodov

Cena produktu = počet bodov. Jednoducho – za koľko nakúpite, toľko vernostných bodov získate. Tieto body sa Vám pripíšu na váš účet po odoslaní objednávky. Platnosť bodov je časovo obmedzená na 1 rok.

Každý zákazník, ktorý nakúpil nejaký produkt v e-shope, má možnosť získať 10 vernostných bodov za ohodnotenie produktu a 10 bodov za napísanie recenzie k produktu. Hodnotenie zakúpených produktov a možnosť odoslania recenzie nájdete vo svojom zákazníckom účte. Odoslané hodnotenia a rencezie sa zobrazujú na detaile produktu.

Uplatnenie vernostných bodov

Nazbierané vernostné body môžete uplatniť vo forme zľavy z nákupu vo svojom nákupnom košíku zakliknutím políčka "Využiť vernostné body" a zadaním želaného počtu bodov v kolónke "Vernostné body". Maximálnna výška zľavy s využitím vernostných bodov môže byť 30% z hodnoty objednávky. Svoje vernostné body nemôžete použiť na úhradu poštovného alebo dopravy, a taktiež ich nie je možné vyplatiť v hotovosti, alebo na účet.

Stav vernostných bodov môžete sledovať vo svojom zákazníckom účte, ktorý sa Vám zobrazí po prihlásení. Vernostný program môžu využívať iba registrovaní zákazníci.