Novinka

119 bodov do vernostného systému Záruka 24 mesiacov Darčekové balenie zadarmo

B134

119 € s DPH

ks
Model slnečných okuliarov FRANZI je vyrobený z orechového dreva, chirurgickej ocele a má klasické tmavé šošovky. viac >>

Model slnečných okuliarov FRANZI je vyrobený z orechového dreva, chirurgickej ocele a má klasické tmavé šošovky. Aj keď majú tieto okuliare jednoduchý dizajn, FRANZI je v lete absolútnym lákadlom.

Hlavný rozdiel, ktorý odlišuje drevené okuliare od klasických plastových je to, že práve drevené prvky dodávajú každému produktu vlastný charakter a jedinečnosť.

Ručne vyrobený drevený rám je zo 100%-ného orechového dreva. Vďaka piatim vrstvám dreva je rám stabilný, ale zároveň flexibilný. Tieto okuliare sa nosia veľmi pohodlne, a to najmä vďaka ich nízkej hmostnosti. Váš zrak ochránia kvalitné polarizované sklá z kategórie 3 s priepustnosťou svetla 8-18% a UV filtrom 400.

Súčasťou balenia je aj handrička, vrecúško a šnúrka na okuliare.

Orechové drevo

Žilkovanie orechového dreva je zvyčajne rovné, má miernu textúru a mierny prirodzený lesk. Farba jadra tohto dreva môže prechádzať od bledšej hnedej po tmavú čokoládovú hnedú s tmavšími hnedými pásmi. Niekedy môže mať jeho farba sivý, fialový alebo červenkastý nádych.
Zobraziť lexikón druhov dreva

Pohlavie
ženy
Typ produktu
slnečné okuliare
Materiál
drevo, chirurgická oceľ
Farba rámu
hnedá zlatá
Farba šošoviek
čierna
Druh dreva
orechové drevo
Šírka rámu
130 mm
Šírka nosníka
18 mm
Dĺžka stranice
145 mm
Vlastnosti
polarizačné
UV ochrana
UV400
Lexikón druhov dreva

Lexikón druhov dreva

LAiMER je mladá značka z Južného Tirolska. Patrick Laimer pracuje v drevospracujúcom odvetví odnepamäti a postupne objavoval svoju vášeň pre hodinky a doplnky vyrábané z prírodných materiálov. Jedinečné produkty značky LAiMER sa vyrábajú z rozličných nižšie popísaných druhov dreva.

LAiMER - FAQ

LAiMER - FAQ

Často kladené otázky ohľadom produktov značky LAiMER.

Kontaktujte nás!