99 bodov do vernostného systému Záruka 24 mesiacov Darčekové balenie zadarmo

B124

99 € s DPH

ks
Zoznámte sa s našími štýlovými okuliarmi BRIAN. Stranice sú vyrobené zo vzorovaného dreva Zebrano, ktoré dopĺňa rám z prírodného acetátu, ktorý sa na rozdiel od plastu vyznačuje väčšou prispôsobivosťou, nižšou hmotnosťou a dlhšou životnosťou. viac >>

Zoznámte sa s našími štýlovými okuliarmi BRIAN. Stranice sú vyrobené zo vzorovaného dreva Zebrano, ktoré dopĺňa rám z prírodného acetátu, ktorý sa na rozdiel od plastu vyznačuje väčšou prispôsobivosťou, nižšou hmotnosťou a dlhšou životnosťou. Rovnako je hypoalergénny. Klasické tmavé sklá z nich robia ten pravý šik doplnok.

Hlavný rozdiel, ktorý odlišuje drevené okuliare od klasických plastových je to, že práve drevené prvky dodávajú každému produktu vlastný charakter a jedinečnosť.

Rám je vyrobený z prírodného acetátu a dreva Zebrano. Vďaka piatim vrstvám dreva je rám stabilný, ale zároveň flexibilný. Tieto okuliare sa nosia veľmi pohodlne, a to najmä vďaka ich nízkej hmostnosti. Váš zrak ochránia kvalitné polarizované sklá z kategórie 3 s priepustnosťou svetla 8-18% a UV filtrom 400.

Súčasťou balenia je aj handrička, vrecúško a šnúrka na okuliare.

Zebrano

Prirodzeným prostredím pre stromy Zebrano sú tropické dažďové pralesy v strednej Afrike; stromy dorastajú až do výšky 40 metrov a ich kmene sú bežne dlhé 20 metrov bez uzlov. Jadro dreva je sivohnedé s matným leskom a je pokryté tmavohnedými pásmi, ktoré pripomínajú vzor zebry. Drevo stromov Zebrano je tvrdé a odolné voči poveternostným vplyvom, zachováva si však svoju pružnosť.
Zobraziť lexikón druhov dreva

Parametre:

Pohlavie
ženy, muži, unisex
Typ produktu
slnečné okuliare
Materiál
drevo
Farba rámu
hnedá
Farba šošoviek
čierna
Druh dreva
drevo Zebrano
Šírka rámu
140 mm
Šírka nosníka
23 mm
Dĺžka stranice
145 mm
Vlastnosti
polarizačné
UV ochrana
UV400
Pohlavie
ženy, muži, unisex
Typ produktu
slnečné okuliare
Materiál
drevo
Farba rámu
hnedá
Farba šošoviek
čierna
Druh dreva
drevo Zebrano
Šírka rámu
140 mm
Šírka nosníka
23 mm
Dĺžka stranice
145 mm
Vlastnosti
polarizačné
UV ochrana
UV400
Lexikón druhov dreva

Lexikón druhov dreva

LAiMER je mladá značka z Južného Tirolska. Patrick Laimer pracuje v drevospracujúcom odvetví odnepamäti a postupne objavoval svoju vášeň pre hodinky a doplnky vyrábané z prírodných materiálov. Jedinečné produkty značky LAiMER sa vyrábajú z rozličných nižšie popísaných druhov dreva.

LAiMER - FAQ

LAiMER - FAQ

Často kladené otázky ohľadom produktov značky LAiMER.

Kontaktujte nás!