-20% + Darček zadarmo

95 bodov do vernostného systému Záruka 24 mesiacov Darčekové balenie zadarmo

B121

95,20 € s DPH

119 € s DPH

20% (23,80 € s DPH)

Spresnite výber produktu
Vyberte si darček

Dočasne nedostupné Produkt dočasne nemáme na sklade. V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte e-mailom, alebo telefonicky.

ANNELENE sú jemné dámske okuliare zo santalového dreva. Gradientné sklá sú sfarbené od hnedej po oranžovú farbu so svetlohnedým prechodom, čo z nich robí nápadítý kúsok s nádychom vintage viac >>

ANNELENE sú jemné dámske okuliare zo santalového dreva. Gradientné sklá sú sfarbené od hnedej po oranžovú farbu so svetlohnedým prechodom, čo z nich robí nápadítý kúsok s nádychom vintage. Vďaka tieňovaniu skiel sú vhodné na celodenné nosenie pri všetkých svetelných podmienkach.

Hlavný rozdiel, ktorý odlišuje drevené okuliare od klasických plastových je to, že práve drevené prvky dodávajú každému produktu vlastný charakter a jedinečnosť.

Tieto okuliare patria do LAiMER Luxury kolekcie, ktoré sú navrhnuté a vyrobené v Taliansku. Ručne vyrobený drevený rám je zo 100%-ného santalového dreva. Osemvrstvový rám okolo šošoviek a sedemvrstvové stranice sú zárukou stability, ale zároveň poskytujú flexibilitu. Tieto okuliare sa nosia veľmi pohodlne, a to najmä vďaka ich nízkej hmostnosti. Váš zrak ochránia kvalitné polarizované sklá z kategórie 3 s priepustnosťou svetla 8-18% a UV filtrom 400.

Súčasťou balenia je aj handrička, vrecúško a šnúrka na okuliare.

Santalové drevo

Santalové drevo obsahuje drsné, stočené a prekrývajúce sa vlákna. Prirodzené prostredie na pestovanie tohto stromu je v Číne a na Filipínach. Obľúbené je však aj v iných oblastiach ako je napríklad Taiwan a Austrália. Hovorí sa, že ťažká sladká vôňa tohto dreva poskytuje ľudskému organizmu pocit tepla a istoty. Nervózni ľudia môžu preto vďaka santalovému drevu upadnúť do hlbokého a upokojujúceho spánku.
Zobraziť lexikón druhov dreva

Parametre:

Dĺžka stranice
145 mm
Druh dreva
santalové drevo
Farba rámu
hnedá
Farba šošoviek
oranžová
Materiál
drevo
Šírka nosníka
20 mm
Šírka rámu
135 mm
Typ produktu
slnečné okuliare
Určenie
ženy
UV ochrana
UV400
Vlastnosti
polarizačné
Dĺžka stranice
145 mm
Druh dreva
santalové drevo
Farba rámu
hnedá
Farba šošoviek
oranžová
Materiál
drevo
Šírka nosníka
20 mm
Šírka rámu
135 mm
Typ produktu
slnečné okuliare
Určenie
ženy
UV ochrana
UV400
Vlastnosti
polarizačné
Lexikón druhov dreva

Lexikón druhov dreva

LAiMER je mladá značka z Južného Tirolska. Patrick Laimer pracuje v drevospracujúcom odvetví odnepamäti a postupne objavoval svoju vášeň pre hodinky a doplnky vyrábané z prírodných materiálov. Jedinečné produkty značky LAiMER sa vyrábajú z rozličných nižšie popísaných druhov dreva.

LAiMER - FAQ

LAiMER - FAQ

Často kladené otázky ohľadom produktov značky LAiMER.

Kontaktujte nás!