-20% + Darček zadarmo

79 bodov do vernostného systému Záruka 24 mesiacov Darčekové balenie zadarmo

B120

79,20 € s DPH

99 € s DPH

20% (19,80 € s DPH)

Spresnite výber produktu
Vyberte si darček

ks
Slnečné okuliare AMALIE su klasické okuliare v štýle "notched bridge". Sú vyrobené z orechového dreva. Nosník je z chirurgickej ocele a rám okolo skiel z prírodného acetátu, ktorý sa na rozdiel od plastu vyznačuje väčšou prispôsobivosťou, nižšou hmotnosťou a dlhšou životnosťou. viac >>

Slnečné okuliare AMALIE su klasické okuliare v štýle "notched bridge". Sú vyrobené z orechového dreva. Nosník je z chirurgickej ocele a rám okolo skiel z prírodného acetátu, ktorý sa na rozdiel od plastu vyznačuje väčšou prispôsobivosťou, nižšou hmotnosťou a dlhšou životnosťou. Rovnako je hypoalergénny. S oranžovými zrkadlovými sklami sú pravým spoločníkom pre každú príležitosť.

Hlavný rozdiel, ktorý odlišuje drevené okuliare od klasických plastových je to, že práve drevené prvky dodávajú každému produktu vlastný charakter a jedinečnosť.

Ručne vyrobený drevený rám je zo 100%-ného orechového dreva. Vďaka piatim vrstvám dreva je rám stabilný, ale zároveň flexibilný. Tieto okuliare sa nosia veľmi pohodlne, a to najmä vďaka ich nízkej hmostnosti. Váš zrak ochránia kvalitné polarizované sklá z kategórie 3 s priepustnosťou svetla 8-18% a UV filtrom 400.

Súčasťou balenia je aj handrička, vrecúško a šnúrka na okuliare.

Orechové drevo

Žilkovanie orechového dreva je zvyčajne rovné, má miernu textúru a mierny prirodzený lesk. Farba jadra tohto dreva môže prechádzať od bledšej hnedej po tmavú čokoládovú hnedú s tmavšími hnedými pásmi. Niekedy môže mať jeho farba sivý, fialový alebo červenkastý nádych.
Zobraziť lexikón druhov dreva

Parametre:

Dĺžka stranice
145 mm
Druh dreva
orechové drevo
Farba rámu
hnedá
Farba šošoviek
oranžová
Materiál
drevo
Šírka nosníka
23 mm
Šírka rámu
140 mm
Typ produktu
slnečné okuliare
Určenie
ženy
UV ochrana
UV400
Vlastnosti
polarizačné, zrkadlovky
Dĺžka stranice
145 mm
Druh dreva
orechové drevo
Farba rámu
hnedá
Farba šošoviek
oranžová
Materiál
drevo
Šírka nosníka
23 mm
Šírka rámu
140 mm
Typ produktu
slnečné okuliare
Určenie
ženy
UV ochrana
UV400
Vlastnosti
polarizačné, zrkadlovky
Lexikón druhov dreva

Lexikón druhov dreva

LAiMER je mladá značka z Južného Tirolska. Patrick Laimer pracuje v drevospracujúcom odvetví odnepamäti a postupne objavoval svoju vášeň pre hodinky a doplnky vyrábané z prírodných materiálov. Jedinečné produkty značky LAiMER sa vyrábajú z rozličných nižšie popísaných druhov dreva.

LAiMER - FAQ

LAiMER - FAQ

Často kladené otázky ohľadom produktov značky LAiMER.

Kontaktujte nás!