119 bodov do vernostného systému Záruka 24 mesiacov Darčekové balenie zadarmo

B127

119 € s DPH

ks
Model slnečných okuliarov ALBERT je odsúdený na úspech. Na popularite im pridáva jednoduchý "wayfarer" dizajn a zelené zrkadlové sklá. Rám je vyrobený zo santalového dreva. viac >>

Model slnečných okuliarov ALBERT je odsúdený na úspech. Na popularite im pridáva jednoduchý "wayfarer" dizajn a zelené zrkadlové sklá. Rám je vyrobený zo santalového dreva.

Hlavný rozdiel, ktorý odlišuje drevené okuliare od klasických plastových je to, že práve drevené prvky dodávajú každému produktu vlastný charakter a jedinečnosť.

Ručne vyrobený drevený rám je zo 100%-ného santalového dreva. Vďaka piatim vrstvám dreva je rám stabilný, ale zároveň flexibilný. Tieto okuliare sa nosia veľmi pohodlne, a to najmä vďaka ich nízkej hmostnosti. Váš zrak ochránia kvalitné polarizované sklá z kategórie 3 s priepustnosťou svetla 8-18% a UV filtrom 400.

Súčasťou balenia je aj handrička, vrecúško a šnúrka na okuliare.

Santalové drevo

Santalové drevo obsahuje drsné, stočené a prekrývajúce sa vlákna. Prirodzené prostredie na pestovanie tohto stromu je v Číne a na Filipínach. Obľúbené je však aj v iných oblastiach ako je napríklad Taiwan a Austrália. Hovorí sa, že ťažká sladká vôňa tohto dreva poskytuje ľudskému organizmu pocit tepla a istoty. Nervózni ľudia môžu preto vďaka santalovému drevu upadnúť do hlbokého a upokojujúceho spánku.
Zobraziť lexikón druhov dreva

Pohlavie
muži
Typ produktu
slnečné okuliare
Materiál
drevo
Farba rámu
hnedá
Farba šošoviek
zelená
Druh dreva
santalové drevo
Šírka rámu
140 mm
Šírka nosníka
21 mm
Dĺžka stranice
145 mm
Vlastnosti
polarizačné, zrkadlovky
UV ochrana
UV400
Lexikón druhov dreva

Lexikón druhov dreva

LAiMER je mladá značka z Južného Tirolska. Patrick Laimer pracuje v drevospracujúcom odvetví odnepamäti a postupne objavoval svoju vášeň pre hodinky a doplnky vyrábané z prírodných materiálov. Jedinečné produkty značky LAiMER sa vyrábajú z rozličných nižšie popísaných druhov dreva.

LAiMER - FAQ

LAiMER - FAQ

Často kladené otázky ohľadom produktov značky LAiMER.

Kontaktujte nás!