-20%

28 bodov do vernostného systému Záruka 24 mesiacov Darčekové balenie zadarmo

S1113

28 € s DPH

35 € s DPH

20% (7 € s DPH)

Dočasne nedostupné Produkt dočasne nemáme na sklade. V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte e-mailom, alebo telefonicky.

Tento nastaviteľný drevený náramok je vyrobený z najkvalitnejšieho santalového dreva a dokonale zapadne do outfitu k ležérnym džínsom. Rovnako sa hodí aj do elegantnejšieho outfitu a ku kostýmom. Dĺžka náramku je 20 - 22 cm a šírka 15 mm. viac >>

Tento nastaviteľný drevený náramok je vyrobený z najkvalitnejšieho santalového dreva a dokonale zapadne do outfitu k ležérnym džínsom. Rovnako sa hodí aj do elegantnejšieho outfitu a ku kostýmom. Dĺžka náramku je 20 - 22 cm a šírka 15 mm.

Santalové drevo

Santalové drevo obsahuje drsné, stočené a prekrývajúce sa vlákna. Prirodzené prostredie na pestovanie tohto stromu je v Číne a na Filipínach. Obľúbené je však aj v iných oblastiach ako je napríklad Taiwan a Austrália. Hovorí sa, že ťažká sladká vôňa tohto dreva poskytuje ľudskému organizmu pocit tepla a istoty. Nervózni ľudia môžu preto vďaka santalovému drevu upadnúť do hlbokého a upokojujúceho spánku.
Zobraziť lexikón druhov dreva

Parametre:

Druh dreva
santalové drevo
Farba
hnedá
Materiál
drevo
Rozmery
šírka: 15 mm, dĺžka: 20-22 cm
Typ produktu
náramok
Určenie
ženy, muži, unisex
Druh dreva
santalové drevo
Farba
hnedá
Materiál
drevo
Rozmery
šírka: 15 mm, dĺžka: 20-22 cm
Typ produktu
náramok
Určenie
ženy, muži, unisex
Lexikón druhov dreva

Lexikón druhov dreva

LAiMER je mladá značka z Južného Tirolska. Patrick Laimer pracuje v drevospracujúcom odvetví odnepamäti a postupne objavoval svoju vášeň pre hodinky a doplnky vyrábané z prírodných materiálov. Jedinečné produkty značky LAiMER sa vyrábajú z rozličných nižšie popísaných druhov dreva.

LAiMER - FAQ

LAiMER - FAQ

Často kladené otázky ohľadom produktov značky LAiMER.

Kontaktujte nás!