45 bodov do vernostného systému Záruka 24 mesiacov Darčekové balenie zadarmo

S1104

45 € s DPH

Dočasne nedostupné Produkt dočasne nemáme na sklade. V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte e-mailom, alebo telefonicky.

ks
Tento unikátny šperk je vyrobený z najkvalitnejšieho dreva Zebrano a pozlátenej chirurgickej ocele. Kombinácia dreva a kovu je ideálnym doplnkom pre každú príležitosť. Náramok má priemer 55 mm. viac >>

Tento unikátny šperk je vyrobený z najkvalitnejšieho dreva Zebrano a pozlátenej chirurgickej ocele. Kombinácia dreva a kovu je ideálnym doplnkom pre každú príležitosť. Náramok má priemer 55 mm.

Zebrano

Prirodzeným prostredím pre stromy Zebrano sú tropické dažďové pralesy v strednej Afrike; stromy dorastajú až do výšky 40 metrov a ich kmene sú bežne dlhé 20 metrov bez uzlov. Jadro dreva je sivohnedé s matným leskom a je pokryté tmavohnedými pásmi, ktoré pripomínajú vzor zebry. Drevo stromov Zebrano je tvrdé a odolné voči poveternostným vplyvom, zachováva si však svoju pružnosť.
Zobraziť lexikón druhov dreva

Parametre:

Druh dreva
drevo Zebrano
Farba
hnedá zlatá
Materiál
drevo, chirurgická oceľ
Rozmery
priemer: 55 mm
Typ produktu
náramok
Určenie
ženy
Druh dreva
drevo Zebrano
Farba
hnedá zlatá
Materiál
drevo, chirurgická oceľ
Rozmery
priemer: 55 mm
Typ produktu
náramok
Určenie
ženy
Lexikón druhov dreva

Lexikón druhov dreva

LAiMER je mladá značka z Južného Tirolska. Patrick Laimer pracuje v drevospracujúcom odvetví odnepamäti a postupne objavoval svoju vášeň pre hodinky a doplnky vyrábané z prírodných materiálov. Jedinečné produkty značky LAiMER sa vyrábajú z rozličných nižšie popísaných druhov dreva.

LAiMER - FAQ

LAiMER - FAQ

Často kladené otázky ohľadom produktov značky LAiMER.

Kontaktujte nás!