45 bodov do vernostného systému Záruka 24 mesiacov Darčekové balenie zadarmo

S1104

45 € s DPH

ks
Tento unikátny šperk je vyrobený z najkvalitnejšieho dreva Zebrano a pozlátenej chirurgickej ocele. Kombinácia dreva a kovu je ideálnym doplnkom pre každú príležitosť. Náramok má priemer 55 mm. viac >>

Tento unikátny šperk je vyrobený z najkvalitnejšieho dreva Zebrano a pozlátenej chirurgickej ocele. Kombinácia dreva a kovu je ideálnym doplnkom pre každú príležitosť. Náramok má priemer 55 mm.

Zebrano

Prirodzeným prostredím pre stromy Zebrano sú tropické dažďové pralesy v strednej Afrike; stromy dorastajú až do výšky 40 metrov a ich kmene sú bežne dlhé 20 metrov bez uzlov. Jadro dreva je sivohnedé s matným leskom a je pokryté tmavohnedými pásmi, ktoré pripomínajú vzor zebry. Drevo stromov Zebrano je tvrdé a odolné voči poveternostným vplyvom, zachováva si však svoju pružnosť.
Zobraziť lexikón druhov dreva

Pohlavie
ženy
Typ produktu
náramok
Farba
hnedá zlatá
Materiál
drevo, chirurgická oceľ
Druh dreva
drevo Zebrano
Rozmery
priemer: 55 mm
Lexikón druhov dreva

Lexikón druhov dreva

LAiMER je mladá značka z Južného Tirolska. Patrick Laimer pracuje v drevospracujúcom odvetví odnepamäti a postupne objavoval svoju vášeň pre hodinky a doplnky vyrábané z prírodných materiálov. Jedinečné produkty značky LAiMER sa vyrábajú z rozličných nižšie popísaných druhov dreva.

LAiMER - FAQ

LAiMER - FAQ

Často kladené otázky ohľadom produktov značky LAiMER.

Kontaktujte nás!