+ Darček zadarmo

199 bodov do vernostného systému Záruka 24 mesiacov Darčekové balenie zadarmo Úprava dĺžky remienka zadarmo

0100

199 € s DPH

Spresnite výber produktu
Vyberte si darček

ks
Čo vám napadne, ak spomenieme Južné Tirolsko? No predsa vynikajúce víno. viac >>

V samom srdci južného Tirolska spája značka LAiMER pri výrobe svojich módnych kúskov ochranu životného prostredia a nové trendy.

Značka LAiMER si skutočne váži naše životné prostredie, a tak pri výrobe unikátnych dizajnových  produktov využíva drevo certifikované ako FSC. Práve FSC (Forest Management Certification) zaručuje, že kvôli týmto módnym doplnkom neboli zoťaté žiadne stromy, keďže LAiMER využíva výhradne zvyškové drevo z nábytkárskeho priemyslu.

Čo vám napadne, ak spomenieme Južné Tirolsko? No predsa vynikajúce víno. V tomto duchu pre vás spoločnosť LAiMER vyrobila hodinky, ktoré vám prinesú kúsok juhotirolskej ľahkosti aj v náročných časoch každodennej reality. Spolu s vinárstvom v Kalterne vytvoril LAiMER tento model zo sudov Cabernet Sauvignon Riserva DOC 2015 „quintessenz“, so zámerom pripomínať tie dobré časy v živote.

Vlastnosti týchto hodiniek predstavujú spojenie talianskeho dizajnu a životného štýlu Južného Tirolska:

  • prírodné materiály
  • 100% drevo
  • trvalá udržateľnosť
  • ľahké ako pierko
  • originálny dizajn

Puzdro a remienok sú vyrobené z dreva z vínneho suda a zapínanie spolu s korunkou sú vyrobené z chirurgickej ocele. Vŕšok puzdra je zakrytý tvrdým minerálnym sklíčkom, ktoré ho chráni pred poškodením. Minerálne sklíčko a odolnosť voči ošpliechaniu (3ATM) robia tieto hodinky vhodnými na každodenné nosenie, avšak mali by ste si ich odkladať pred plávaním, potápaním, sprchovaním a umývaním rúk. Vďaka možnosti odstránenia jednotlivých článkov, z ktorého je remienok tvorený, môžeme prispôsobiť veľkosť hodiniek aj na vaše zápästie. Impregnácia povrchu hodiniek je šetrná k pokožke a je vhodná aj pre alergikov. Hodinky LAiMER nevyžadujú osobitnú starostlivosť a dodávame ich vo vysoko kvalitnej a dizajnovej drevenej krabičke.

Drevo na vínne sudy

Kedysi sa sudy na prípravu vína vyrábali z rozličných druhov dreva, postupom času však vinári prišli na to, že víno skladované v sudoch získa príslušnú vôňu iba vtedy, keď sú sudy vyrobené z dubového alebo gaštanového dreva. Barikové sudy, ktoré používame na výrobu našich hodiniek, sú vyrobené z dubového dreva a skladuje sa v nich víno Cabernet Sauvignon Riserva DOC, ročník 2015, tzv. „quintessenz“ z vinárskych závodov v Kalterne v Taliansku.
Zobraziť lexikón druhov dreva

Pohlavie
muži
Typ produktu
hodinky
Zobrazenie času
analógové
Druh dreva
drevo na vínne sudy
Materiál puzdra
chirurgická oceľ, drevo
Farba puzdra
hnedá strieborná
Priemer puzdra
40 mm
Hrúbka puzdra
10 mm
Materiál remienka
chirurgická oceľ, drevo
Farba remienka
hnedá strieborná
Šírka remienka
20 mm
Materiál ciferníka
drevo
Farba ciferníka
hnedá
Typ pohonu
batéria - quartz
Vodotesnosť
vlhkotesné (3 ATM)
Hmotnosť
55 g
Vlastnosti
24 hod. ciferník, dátum
Sklíčko
minerálne
Kolekcia
Wine Edition
Lexikón druhov dreva

Lexikón druhov dreva

LAiMER je mladá značka z Južného Tirolska. Patrick Laimer pracuje v drevospracujúcom odvetví odnepamäti a postupne objavoval svoju vášeň pre hodinky a doplnky vyrábané z prírodných materiálov. Jedinečné produkty značky LAiMER sa vyrábajú z rozličných nižšie popísaných druhov dreva.

LAiMER - FAQ

LAiMER - FAQ

Často kladené otázky ohľadom produktov značky LAiMER.

Úprava dĺžky remienka hodiniek

Úprava dĺžky remienka hodiniek

Aby vám naše hodinky dokonale sedeli, ponúkame vám v rámci našich služieb aj úpravu dĺžky remienka na hodinkách, ktoré si u nás zakúpite. Hneď po zakúpení hodiniek vám vieme urobiť túto úpravu na mieru.

Kontaktujte nás!