Drevené hodinky Wine Edition Men

Spresnite výber produktu
Vyberte ...

Na sklade
ks

Čo vám napadne, ak spomenieme Južné Tirolsko? No predsa vynikajúce víno. V tomto duchu pre vás spoločnosť LAiMER vyrobila hodinky, ktoré vám prinesú kúsok juhotirolskej ľahkosti aj v náročných časoch každodennej reality. Spolu s vinárstvom v Kalterne vytvoril LAiMER tento model zo sudov Cabernet Sauvignon Riserva DOC 2015 „quintessenz“, so zámerom pripomínať dobré časy v živote. viac

Čo vám napadne, ak spomenieme Južné Tirolsko? No predsa vynikajúce víno. V tomto duchu pre vás spoločnosť LAiMER vyrobila hodinky, ktoré vám prinesú kúsok juhotirolskej ľahkosti aj v náročných časoch každodennej reality. Spolu s vinárstvom v Kalterne vytvoril LAiMER tento model zo sudov Cabernet Sauvignon Riserva DOC 2015 „quintessenz“, so zámerom pripomínať dobré časy v živote.

Vlastnosti týchto hodiniek predstavujú spojenie talianskeho dizajnu a životného štýlu Južného Tirolska:

  • prírodné materiály
  • 100% drevo
  • trvalá udržateľnosť
  • ľahké ako pierko
  • originálny dizajn

Puzdro a remienok sú vyrobené z dreva z vínnych sudov a zapínanie spolu s korunkou sú vyrobené z chirurgickej ocele. Vŕšok puzdra je zakrytý tvrdým minerálnym sklíčkom, ktoré ho chráni pred poškodením. Minerálne sklíčko a odolnosť voči ošpliechaniu (3ATM) robia tieto hodinky vhodnými na každodenné nosenie, avšak mali by ste si ich odkladať pred plávaním, potápaním, sprchovaním a umývaním rúk. Vďaka možnosti odstránenia jednotlivých článkov, z ktorého je remienok tvorený, môžeme prispôsobiť veľkosť hodiniek aj na vaše zápästie (V poznámke pri objednávke uveďte obvod zápästia. Podľa neho upravíme dĺžku remienka). Impregnácia povrchu hodiniek je šetrná k pokožke a je vhodná aj pre alergikov. Hodinky LAiMER nevyžadujú osobitnú starostlivosť a dodávame ich vo vysoko kvalitnej a dizajnovej drevenej krabičke.

Gravírovanie hodiniek

Tento model hodiniek je vhodný na gravírovanie. Ponúkame vám možnosť vygravírovania vlastného textu alebo venovania priamo na hodinky, alebo na darčekovú krabičku, v ktorej sú hodinky dodávané. Pri gravírovaní je na výber viacero typov písma. Detailnejšie informácie a podmienky gravírovania drevených hodiniek nájdete TU.

Drevo na vínne sudy

Kedysi sa sudy na prípravu vína vyrábali z rozličných druhov dreva, postupom času však vinári prišli na to, že víno skladované v sudoch získa príslušnú vôňu iba vtedy, keď sú sudy vyrobené z dubového alebo gaštanového dreva. Barikové sudy, ktoré používame na výrobu našich hodiniek, sú vyrobené z dubového dreva a skladuje sa v nich víno Cabernet Sauvignon Riserva DOC, ročník 2015, tzv. „quintessenz“ z vinárskych závodov v Kalterne v Taliansku.
Zobraziť lexikón druhov dreva

Značka Laimer

V samom srdci južného Tirolska spája značka LAiMER pri výrobe svojich módnych kúskov ochranu životného prostredia a nové trendy. Značka LAiMER si skutočne váži naše životné prostredie, a tak pri výrobe unikátnych dizajnových produktov využíva drevo certifikované ako FSC. Práve FSC (Forest Management Certification) zaručuje, že kvôli týmto módnym doplnkom neboli zoťaté žiadne stromy, keďže LAiMER využíva výhradne zvyškové drevo z nábytkárskeho priemyslu.

Parametre
Druh dreva drevo na vínne sudy
Farba ciferníka hnedá
Farba puzdra hnedástrieborná
Farba remienka hnedástrieborná
Hmotnosť 55 g
Hrúbka puzdra 10 mm
Kolekcia Wine Edition
Materiál ciferníka drevo
Materiál puzdra chirurgická oceľ, drevo
Materiál remienka chirurgická oceľ, drevo
Priemer puzdra 40 mm
Šírka remienka 20 mm
Sklíčko minerálne
Typ pohonu batéria - quartz
Typ produktu hodinky
Určenie muži
Vlastnosti 24 hod. ciferník, dátum
Vodotesnosť 3 ATM - dážď
Zobrazenie času analógové
Strojček Swiss movement quartz Ronda 505 - 24H