Drevené hodinky Mikael

Cena
259 €

Značka
LAiMER

Kód produktu
0169

Spresnite výber produktu
Vyberte ...

Drevené hodinky Mikael - jedinečný doplnok z nádherného dreva, ktorý skutočne pristane každému outfitu. Vyrobené sú z jabloňového dreva, ktoré má krásny hrejivý červenkastý tón. Vďaka súhre moka hnedého ciferníka, jabloňového dreva a puzdra z brúsenej nehrdzavejúcej ocele je skutočnou veľmocou. Mikael netoleruje žiadne kompromisy a má výrazný charakter. Rubínové akcenty sú skutočným vrcholom a robia z neho perfektný darček pre silných mužov. viac

Drevené hodinky Mikael - jedinečný doplnok z nádherného dreva, ktorý skutočne pristane každému outfitu. Vyrobené sú z jabloňového dreva, ktoré má krásny hrejivý červenkastý tón. Vďaka súhre moka hnedého ciferníka, jabloňového dreva a puzdra z brúsenej nehrdzavejúcej ocele je skutočnou veľmocou. Mikael netoleruje žiadne kompromisy a má výrazný charakter. Rubínové akcenty sú skutočným vrcholom a robia z neho perfektný darček pre silných mužov. 

Vlastnosti týchto hodiniek predstavujú spojenie talianskeho dizajnu a životného štýlu Južného Tirolska:

  • prírodné materiály
  • 100% drevo
  • trvalá udržateľnosť
  • originálny dizajn

Puzdro a remienok sú vyrobené kombináciou jabloňového dreva a chirurgickej ocele - bronz a zapínanie spolu s korunkou sú vyrobené z chirurgickej ocele - bronz. Hodinky majú luminiscenčné ručičky, ktoré svietia v tme.Vŕšok puzdra je zakrytý tvrdeným minerálnym sklíčkom, ktoré ho chráni pred poškodením. Minerálne sklíčko a odolnosť voči ošpliechaniu (3ATM) robia tieto hodinky vhodnými na každodenné nosenie, avšak mali by ste si ich odkladať pred plávaním, potápaním, sprchovaním a umývaním rúk. Vďaka možnosti odstránenia jednotlivých článkov, z ktorého je remienok tvorený, môžeme prispôsobiť veľkosť hodiniek aj na vaše zápästie (V poznámke pri objednávke uveďte obvod zápästia. Podľa neho upravíme dĺžku remienka). Impregnácia povrchu hodiniek je šetrná k pokožke a je vhodná aj pre alergikov. Hodinky LAiMER nevyžadujú osobitnú starostlivosť a dodávame ich vo vysoko kvalitnej a dizajnovej drevenej krabičke.

Jabloňové drevo

Jablone dorastajú zvyčajne do výšky 10 až 15 metrov a farba ich dreveného jadra prechádza od gaštanovej po hnedú. Tieto ovocné stromy poskytujú veľmi hodnotné dekoratívne drevo, ktoré sa bezpodmienečne zaraďuje medzi tzv. vzácne drevá.
Zobraziť lexikón druhov dreva

Značka Laimer

V samom srdci južného Tirolska spája značka LAiMER pri výrobe svojich módnych kúskov ochranu životného prostredia a nové trendy. Značka LAiMER si skutočne váži naše životné prostredie, a tak pri výrobe unikátnych dizajnových produktov využíva drevo certifikované ako FSC. Práve FSC (Forest Management Certification) zaručuje, že kvôli týmto módnym doplnkom neboli zoťaté žiadne stromy, keďže LAiMER využíva výhradne zvyškové drevo z nábytkárskeho priemyslu.

Parametre
Druh dreva jabloňové drevo
Farba ciferníka bronzováhnedá
Farba puzdra bronzováhnedá
Farba remienka bronzováhnedá
Hmotnosť 120 g
Hrúbka puzdra 11 mm
Kolekcia reboot
Materiál ciferníka drevo, chirurgická oceľ - bronz
Materiál puzdra chirurgická oceľ, drevo
Materiál remienka chirurgická oceľ, drevo
Priemer puzdra 43 mm
Šírka remienka 22 mm
Sklíčko minerálne
Typ pohonu batéria - quartz
Typ produktu hodinky
Určenie muži
Vlastnosti chronograf (stopky), luminiscenčné ručičky
Vodotesnosť 3 ATM - dážď
Zobrazenie času analógové
Strojček Quartz movement Miyota 6S20