Cena
179 €

Značka
LAiMER

Kód produktu
0153

Spresnite výber produktu
Vyberte ...

Drevené hodinky MIA sú krásne hodinky vyrobené z ružovej nehrdzavejúcej ocele, exotického akáciového dreva a kryštálov. Sú pohodlné na nosenie a špeciálne pútajú pozornosť. Či už preferujete elegantné, casual alebo športové outfity, tieto hodinky budú skvelým doplnkom ku všetkému. viac

Drevené hodinky MIA sú krásne hodinky vyrobené z ružovej nehrdzavejúcej ocele, exotického akáciového dreva a kryštálov. Sú pohodlné na nosenie a špeciálne pútajú pozornosť.  Či už preferujete elegantné, casual alebo športové outfity, tieto hodinky budú skvelým doplnkom ku všetkému. 

Vlastnosti týchto hodiniek predstavujú spojenie talianskeho dizajnu a životného štýlu Južného Tirolska:

  • prírodné materiály
  • 100% drevo
  • trvalá udržateľnosť
  • ľahké ako pierko
  • originálny dizajn

Puzdro, remienok, zapínanie spolu s korunkou sú vyrobené zo 100%-ného akáciového dreva a z chirurgickej ocele. Vŕšok puzdra je zakrytý tvrdým minerálnym sklíčkom, ktoré ho chráni pred poškodením. Minerálne sklíčko a odolnosť voči ošpliechaniu (3ATM) robia tieto hodinky vhodnými na každodenné nosenie, avšak mali by ste si ich odkladať pred plávaním, potápaním, sprchovaním a umývaním rúk. Vďaka možnosti odstránenia jednotlivých článkov, z ktorého je remienok tvorený, môžeme prispôsobiť veľkosť hodiniek aj na vaše zápästie (V poznámke pri objednávke uveďte obvod zápästia. Podľa neho upravíme dĺžku remienka). Impregnácia povrchu hodiniek je šetrná k pokožke a je vhodná aj pre alergikov. Hodinky LAiMER nevyžadujú osobitnú starostlivosť a dodávame ich vo vysoko kvalitnej a dizajnovej drevenej krabičke.

Gravírovanie hodiniek

Tento model hodiniek je vhodný na gravírovanie. Ponúkame vám možnosť vygravírovania vlastného textu alebo venovania priamo na hodinky, alebo na darčekovú krabičku, v ktorej sú hodinky dodávané. Pri gravírovaní je na výber viacero typov písma. Detailnejšie informácie a podmienky gravírovania drevených hodiniek nájdete TU.

Akáciové drevo

Akácia je druh exotického dreva, ktoré pochádza z tropických lesov Indonézie, Thajska, Laosu, Vietnamu a Kambodže. Akáciové drevo sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči poveternostným vplyvomstarnutiu a biologickej degradácii. Toto prírodné drevo nachádzame v olivovo hnedej až šedohnedej farbe s jemnou textúrou, ktorá dodáva drevine krásny teplý vzhľad. Akácia je obľúbená vďaka svojej trvanlivosti, sile a tuhosti, a preto sa využívala na výrobu lodí. Vysoká tvrdosť, ťažká opracovateľnosť a odolnosť voči hmyzu dodávajú drevu kvalitu a pevnosť.
Zobraziť lexikón druhov dreva

Značka Laimer

V samom srdci južného Tirolska spája značka LAiMER pri výrobe svojich módnych kúskov ochranu životného prostredia a nové trendy. Značka LAiMER si skutočne váži naše životné prostredie, a tak pri výrobe unikátnych dizajnových produktov využíva drevo certifikované ako FSC. Práve FSC (Forest Management Certification) zaručuje, že kvôli týmto módnym doplnkom neboli zoťaté žiadne stromy, keďže LAiMER využíva výhradne zvyškové drevo z nábytkárskeho priemyslu.

Parametre
Druh dreva akáciové drevo
Farba ciferníka ružová
Farba puzdra hnedáružová
Farba remienka hnedáružová
Hmotnosť 53 g
Hrúbka puzdra 8 mm
Kolekcia floating
Materiál ciferníka chirugická oceľ - ružová, kryštály
Materiál puzdra chirurgická oceľ, drevo
Materiál remienka chirurgická oceľ, drevo
Priemer puzdra 36 mm
Šírka remienka 15 mm
Sklíčko minerálne
Typ pohonu batéria - quartz
Typ produktu hodinky
Určenie ženy
Vodotesnosť 3 ATM - dážď
Zobrazenie času analógové
Strojček Quartz Movement Miyota 1L40