Drevené hodinky Marvin

Cena
259 €

Značka
LAiMER

Kód produktu
0167

Spresnite výber produktu
Vyberte ...

Drevené hodinky Marvin, niesú žiadny kompromis. Ide o dychberúci kúsok spätý s prírodou. Súhra medzi tmavomodrým ciferníkom, nápadným zebrano drevom a puzdrom z brúsenej nehrdzavejúcej ocele z neho robí skutočnú veľmoc. Perfektný darček pre silných mužov. viac

Drevené hodinky Marvin, niesú žiadny kompromis. Ide o dychberúci kúsok spätý s prírodou. Súhra medzi tmavomodrým ciferníkom, nápadným zebrano drevom  a puzdrom z brúsenej nehrdzavejúcej ocele z neho robí skutočnú veľmoc. Perfektný darček pre silných mužov. 

Vlastnosti týchto hodiniek predstavujú spojenie talianskeho dizajnu a životného štýlu Južného Tirolska:

  • prírodné materiály
  • 100% drevo
  • trvalá udržateľnosť
  • ľahké ako pierko

Puzdro a remienok sú tvorené kombináciou chirurgickej ocele a dreva Zebrano. Hodinky majú luminiscenčné ručičky, ktoré svietia v tme. Zapínanie a korunka sú vyrobené z chirurgickej ocele. Vŕšok puzdra je zakrytý tvrdým minerálnym sklíčkom, ktoré ho chráni pred poškodením. Minerálne sklíčko a odolnosť voči ošpliechaniu (3ATM) robia tieto hodinky vhodnými na každodenné nosenie, avšak mali by ste si ich odkladať pred plávaním, potápaním, sprchovaním a umývaním rúk. Vďaka možnosti odstránenia jednotlivých článkov, z ktorého je remienok tvorený, môžeme prispôsobiť veľkosť hodiniek aj na vaše zápästie (V poznámke pri objednávke uveďte obvod zápästia. Podľa neho upravíme dĺžku remienka). Impregnácia povrchu hodiniek je šetrná k pokožke a je vhodná aj pre alergikov. Hodinky LAiMER nevyžadujú osobitnú starostlivosť a dodávame ich vo vysoko kvalitnej a dizajnovej drevenej krabičke.

Gravírovanie hodiniek

Tento model hodiniek je vhodný na gravírovanie. Ponúkame vám možnosť vygravírovania vlastného textu alebo venovania priamo na hodinky, alebo na darčekovú krabičku, v ktorej sú hodinky dodávané. Pri gravírovaní je na výber viacero typov písma. Detailnejšie informácie a podmienky gravírovania drevených hodiniek nájdete TU.

Drevo Zebrano

Prirodzeným prostredím pre stromy Zebrano sú tropické dažďové pralesy v strednej Afrike; stromy dorastajú až do výšky 40 metrov a ich kmene sú bežne dlhé 20 metrov bez uzlov. Jadro dreva je sivohnedé s matným leskom a je pokryté tmavohnedými pásmi, ktoré pripomínajú vzor zebry. Drevo stromov Zebrano je tvrdé a odolné voči poveternostným vplyvom, zachováva si však svoju pružnosť.
Zobraziť lexikón druhov dreva

Značka Laimer

V samom srdci južného Tirolska spája značka LAiMER pri výrobe svojich módnych kúskov ochranu životného prostredia a nové trendy. Značka LAiMER si skutočne váži naše životné prostredie, a tak pri výrobe unikátnych dizajnových produktov využíva drevo certifikované ako FSC. Práve FSC (Forest Management Certification) zaručuje, že kvôli týmto módnym doplnkom neboli zoťaté žiadne stromy, keďže LAiMER využíva výhradne zvyškové drevo z nábytkárskeho priemyslu.

Parametre
Druh dreva drevo Zebrano
Farba ciferníka hnedámodrástrieborná
Farba puzdra hnedástrieborná
Farba remienka hnedástrieborná
Hmotnosť 120 g
Hrúbka puzdra 11 mm
Kolekcia reboot
Materiál ciferníka drevo, chirurgická oceľ
Materiál puzdra chirurgická oceľ, drevo
Materiál remienka chirurgická oceľ, drevo
Priemer puzdra 43 mm
Šírka remienka 22 mm
Sklíčko minerálne
Typ pohonu batéria - quartz
Typ produktu hodinky
Určenie muži
Vlastnosti chronograf (stopky), dátum, luminiscenčné ručičky
Vodotesnosť 3 ATM - dážď
Zobrazenie času analógové
Strojček Quartz movement Miyota 6S20