Cena
259 €

Značka
LAiMER

Kód produktu
0168

Spresnite výber produktu
Vyberte ...

Drevené hodinky Marco netolerujú žiadne kompromisy. Ide o skutočný pútač okolia vyrobený z kvalitného dreva, ktorý pri nosení sľubuje extrémne ľahký a oslobodzujúci pocit. Súhra čierneho ciferníka, dubového dreva a puzdra z brúsenej tmavej nehrdzavejúcej ocele z neho robí skutočnú veľmoc. Zlaté indexy sú absolútnym vrcholom. Ideálny darček pre silných mužov. viac

Drevené hodinky Marco netolerujú žiadne kompromisy. Ide o skutočný pútač okolia vyrobený z kvalitného dreva, ktorý pri nosení sľubuje extrémne ľahký a oslobodzujúci pocit. Súhra čierneho ciferníka,  dubového dreva a puzdra z brúsenej tmavej nehrdzavejúcej ocele z neho robí skutočnú veľmoc. Zlaté indexy sú absolútnym vrcholom. Ideálny darček pre silných mužov. 

Vlastnosti týchto hodiniek predstavujú spojenie talianskeho dizajnu a životného štýlu Južného Tirolska:

  • prírodné materiály
  • 100% drevo
  • trvalá udržateľnosť
  • originálny dizajn

Puzdro a remienok sú vyrobené kombináciou dubového dreva a chirugickej ocele - antracit. Čierny ciferník je kombináciu dubového dreva a chirugickej ocele - bronz. Zapínanie spolu s korunkou sú vyrobené z chirurgickej ocele - antracit. Hodinky majú luminiscenčné ručičky, ktoré svietia v tme. Vŕšok puzdra je zakrytý tvrdým minerálnym sklíčkom, ktoré ho chráni pred poškodením. Minerálne sklíčko a odolnosť voči ošpliechaniu (3ATM) robia tieto hodinky vhodnými na každodenné nosenie, avšak mali by ste si ich odkladať pred plávaním, potápaním, sprchovaním a umývaním rúk. Vďaka možnosti odstránenia jednotlivých článkov, z ktorého je remienok tvorený, môžeme prispôsobiť veľkosť hodiniek aj na vaše zápästie (V poznámke pri objednávke uveďte obvod zápästia. Podľa neho upravíme dĺžku remienka). Impregnácia povrchu hodiniek je šetrná k pokožke a je vhodná aj pre alergikov. Hodinky LAiMER nevyžadujú osobitnú starostlivosť a dodávame ich vo vysoko kvalitnej a dizajnovej drevenej krabičke.

Gravírovanie hodiniek

Tento model hodiniek je vhodný na gravírovanie. Ponúkame vám možnosť vygravírovania vlastného textu alebo venovania priamo na hodinky, alebo na darčekovú krabičku, v ktorej sú hodinky dodávané. Pri gravírovaní je na výber viacero typov písma. Detailnejšie informácie a podmienky gravírovania drevených hodiniek nájdete TU.

Dubové drevo

Odpradávana patrí dub k najžiadanejším surovinám na výrobu nábytku a unikátnych dizajnových produktov. Má typickú svetlohnedú farbu. Vyznačuje sa hrubozrnnými vláknami, pomedzi ktoré prestupujú tmavé, tenšie línie čiar, typické pre všetky druhy dubov. Cievy dreva sú natoľko výrazné, že sú dobre viditeľné voľným okom. Miesto ťažby, vek stromu a niekoľko ďalších faktorov vplývajú na výzor dreva a podmieňujú jeho sfarbenie, vzory línií a celkovú štruktúru. Dubové drevo výborne odoláva striedaniu vlhka a sucha. Jeho štruktúra je veľmi konzistentná, a drevo tak nadobúda vysoký stupeň tvrdosti a odolnosti. Zobraziť lexikón druhov dreva

Značka Laimer

V samom srdci južného Tirolska spája značka LAiMER pri výrobe svojich módnych kúskov ochranu životného prostredia a nové trendy. Značka LAiMER si skutočne váži naše životné prostredie, a tak pri výrobe unikátnych dizajnových produktov využíva drevo certifikované ako FSC. Práve FSC (Forest Management Certification) zaručuje, že kvôli týmto módnym doplnkom neboli zoťaté žiadne stromy, keďže LAiMER využíva výhradne zvyškové drevo z nábytkárskeho priemyslu.

Parametre
Strojček Quartz movement Miyota 6S20