+ Darček zadarmo

189 bodov do vernostného systému Záruka 24 mesiacov Darčekové balenie zadarmo Úprava dĺžky remienka zadarmo

0080

189 € s DPH

Spresnite výber produktu
Vyberte si darček

ks
Hodinky LEON, to je mužský, štýlový chronograf, ktorý dopĺňa Váš nekomplikovaný vzhľad. Mix dreva Zebrano, ciferníka z bridlicového kameňa a puzdra z chirurgickej ocele, je must have pre každého štýlového muža. viac >>

V samom srdci južného Tirolska spája značka LAiMER pri výrobe svojich módnych kúskov ochranu životného prostredia a nové trendy.

Značka LAiMER si skutočne váži naše životné prostredie, a tak pri výrobe unikátnych dizajnových produktov využíva drevo certifikované ako FSC. Práve FSC (Forest Management Certification) zaručuje, že kvôli týmto módnym doplnkom neboli zoťaté žiadne stromy, keďže LAiMER využíva výhradne zvyškové drevo z nábytkárskeho priemyslu.

Hodinky LEON, to je mužský, štýlový chronograf, ktorý dopĺňa Váš nekomplikovaný vzhľad. Mix dreva Zebrano, ciferníka z bridlicového kameňa a puzdra z chirurgickej ocele, je must have pre každého štýlového muža, ktorý je ohľaduplný k životnému prostrediu. Rímske číslice a funkčné zobrazenie dátumu dopĺňajú neformálny vzhľad.

Vlastnosti týchto hodiniek predstavujú spojenie talianskeho dizajnu a životného štýlu Južného Tirolska:

  • prírodné materiály
  • 100% drevo
  • chronograf
  • ciferník z bridlicového kameňa
  • trvalá udržateľnosť
  • ľahké ako pierko

Zapínanie a puzdro sú vyrobené z chirurgickej ocele a remienok je kombináciou chirurgickej ocele a dreva Zebrano. Ciferník je vyrobený z bridlicového kameňa. Vŕšok puzdra je zakrytý tvrdým minerálnym sklíčkom, ktoré ho chráni pred poškodením. Minerálne sklíčko a odolnosť voči ošpliechaniu (3ATM) robia tieto hodinky vhodnými na každodenné nosenie, avšak mali by ste si ich odkladať pred plávaním, potápaním, sprchovaním a umývaním rúk. Vďaka možnosti odstránenia jednotlivých článkov, z ktorého je remienok tvorený, môžeme prispôsobiť veľkosť hodiniek aj na vaše zápästie. Impregnácia povrchu hodiniek je šetrná k pokožke a je vhodná aj pre alergikov. Hodinky LAiMER nevyžadujú osobitnú starostlivosť a dodávame ich vo vysoko kvalitnej a dizajnovej drevenej krabičke.

Zebrano

Prirodzeným prostredím pre stromy Zebrano sú tropické dažďové pralesy v strednej Afrike; stromy dorastajú až do výšky 40 metrov a ich kmene sú bežne dlhé 20 metrov bez uzlov. Jadro dreva je sivohnedé s matným leskom a je pokryté tmavohnedými pásmi, ktoré pripomínajú vzor zebry. Drevo stromov Zebrano je tvrdé a odolné voči poveternostným vplyvom, zachováva si však svoju pružnosť.
Zobraziť lexikón druhov dreva

Pohlavie
muži
Typ produktu
hodinky
Zobrazenie času
analógové
Druh dreva
drevo Zebrano
Druh kameňa
bridlica
Materiál puzdra
chirurgická oceľ
Farba puzdra
strieborná
Priemer puzdra
41 mm
Hrúbka puzdra
11 mm
Materiál remienka
chirurgická oceľ, drevo
Farba remienka
hnedá strieborná
Šírka remienka
18 mm
Materiál ciferníka
kameň
Farba ciferníka
čierna
Typ pohonu
batéria - quartz
Vodotesnosť
vlhkotesné (3 ATM)
Hmotnosť
90 g
Vlastnosti
chronograf (stopky), dátum
Sklíčko
minerálne
Lexikón druhov dreva

Lexikón druhov dreva

LAiMER je mladá značka z Južného Tirolska. Patrick Laimer pracuje v drevospracujúcom odvetví odnepamäti a postupne objavoval svoju vášeň pre hodinky a doplnky vyrábané z prírodných materiálov. Jedinečné produkty značky LAiMER sa vyrábajú z rozličných nižšie popísaných druhov dreva.

LAiMER - FAQ

LAiMER - FAQ

Často kladené otázky ohľadom produktov značky LAiMER.

Úprava dĺžky remienka hodiniek

Úprava dĺžky remienka hodiniek

Aby vám naše hodinky dokonale sedeli, ponúkame vám v rámci našich služieb aj úpravu dĺžky remienka na hodinkách, ktoré si u nás zakúpite. Hneď po zakúpení hodiniek vám vieme urobiť túto úpravu na mieru.

Kontaktujte nás!