Drevené hodinky Klarissa

Cena
109 €

Značka
LAiMER

Kód produktu
0145

Spresnite výber produktu
Vyberte ...

Dizajn hodiniek Klarissa je inšpirovaný mušľami nachádzajúcimi sa pri nádhernom pobreží talianskeho Amalfi. Kombinácia bledomodrého ciferníka z perlete a olivového dreva robí z týchto hodiniek zaručene "must-have" kúsok, ktorý jednoducho musíte mať! Tieto veľmi elegantné hodinky s priemerom 36 mm si istotne obľúbi každá dáma, a to nielen kvôli ich skvostnému dizajnu, ale tiež preto, že sú ľahké ako pierko. viac

Dizajn hodiniek Klarissa je inšpirovaný mušľami nachádzajúcimi sa pri nádhernom pobreží talianskeho Amalfi. Kombinácia bledomodrého ciferníka z perlete a olivového dreva robí z týchto hodiniek zaručene "must-have" kúsok, ktorý jednoducho musíte mať! Tieto veľmi elegantné hodinky s priemerom 36 mm si istotne obľúbi každá dáma, a to nielen kvôli ich skvostnému dizajnu, ale tiež preto, že sú ľahké ako pierko.

Vlastnosti týchto hodiniek predstavujú spojenie talianskeho dizajnu a životného štýlu Južného Tirolska:

  • prírodné materiály
  • 100% drevo
  • trvalá udržateľnosť
  • ľahké ako pierko

Puzdro hodiniek je vyrobené z olivového dreva a chirurgickej ocele, z ktorej je tiež vyrobená korunka. Remienok je taktiež kombináciou chirurgickej ocele a olivového dreva. Ciferník je vyrobený z perlete. Hodinky majú luminiscenčné ručičky, ktoré svietia v tme. Vŕšok puzdra je zakrytý tvrdým minerálnym sklíčkom, ktoré ho chráni pred poškodením. Minerálne sklíčko a odolnosť voči ošpliechaniu (3ATM) robia tieto hodinky vhodnými na každodenné nosenie, avšak mali by ste si ich odkladať pred plávaním, potápaním, sprchovaním a umývaním rúk. Vďaka možnosti odstránenia jednotlivých článkov, z ktorého je remienok tvorený, môžeme prispôsobiť veľkosť hodiniek aj na vaše zápästie (V poznámke pri objednávke uveďte obvod zápästia. Podľa neho upravíme dĺžku remienka). Impregnácia povrchu hodiniek je šetrná k pokožke a je vhodná aj pre alergikov. Hodinky LAiMER nevyžadujú osobitnú starostlivosť a dodávame ich vo vysoko kvalitnej a dizajnovej drevenej krabičke.

Gravírovanie hodiniek

Tento model hodiniek je vhodný na gravírovanie. Ponúkame vám možnosť vygravírovania vlastného textu alebo venovania priamo na hodinky, alebo na darčekovú krabičku, v ktorej sú hodinky dodávané. Pri gravírovaní je na výber viacero typov písma. Detailnejšie informácie a podmienky gravírovania drevených hodiniek nájdete TU.

Olivové drevo

Tradičný strom Stredomoria sa vyskytuje v množstve rozličných farieb a vzorov. Farebné spektrum sa pohybuje od žltej cez zelenú a hnedú až po červenú. Olivové drevo je veľmi dekoratívne predovšetkým vďaka svojmu nepravidelnému tmavo-svetlému žilkovaniu. Jeho štruktúra je nepravidelná a rafinovaná, drevo je však napriek tomu pevné, tvrdé a odolné voči poveternostným vplyvom.
Zobraziť lexikón druhov dreva

Značka Laimer

V samom srdci južného Tirolska spája značka LAiMER pri výrobe svojich módnych kúskov ochranu životného prostredia a nové trendy. Značka LAiMER si skutočne váži naše životné prostredie, a tak pri výrobe unikátnych dizajnových produktov využíva drevo certifikované ako FSC. Práve FSC (Forest Management Certification) zaručuje, že kvôli týmto módnym doplnkom neboli zoťaté žiadne stromy, keďže LAiMER využíva výhradne zvyškové drevo z nábytkárskeho priemyslu.

Parametre
Druh dreva olivové drevo
Farba ciferníka perleťová
Farba puzdra hnedástrieborná
Farba remienka hnedástrieborná
Hmotnosť 70 g
Hrúbka puzdra 8 mm
Kolekcia Timeless
Materiál ciferníka perleť
Materiál puzdra chirurgická oceľ, kameň
Materiál remienka chirurgická oceľ, drevo
Priemer puzdra 36 mm
Šírka remienka 15 mm
Sklíčko minerálne
Typ pohonu batéria - quartz
Typ produktu hodinky
Určenie ženy
Vlastnosti luminiscenčné ručičky
Vodotesnosť 3 ATM - dážď
Zobrazenie času analógové
Strojček Quartz Movement Seiko Vj 21