Drevené hodinky Eduard

Cena
149,90 €

Značka
LAiMER

Kód produktu
0086

Spresnite výber produktu
Vyberte ...

Sebavedomé pánske hodinky s klasickým dizajnom? To je: EDUARD. Vďaka tmavému santalovému drevu majú hodinky mladistvý nádych. Puzdro na zadnej strane je vyrobené z chirurgickej ocele a dokonale ladí s celkovým vzhľadom. Remienok sa drží v neformálnom štýle a podčiarkuje mužskú eleganciu. Skutočný kus životného štýlu Južného Tirolska na vašom zápästí. viac

Sebavedomé pánske hodinky s klasickým dizajnom? To je: EDUARD. Vďaka tmavému santalovému drevu majú hodinky mladistvý nádych. Puzdro na zadnej strane je vyrobené z chirurgickej ocele a dokonale ladí s celkovým vzhľadom. Remienok sa drží v neformálnom štýle a podčiarkuje mužskú eleganciu. Skutočný kus životného štýlu Južného Tirolska na vašom zápästí.

Vlastnosti týchto hodiniek predstavujú spojenie talianskeho dizajnu a životného štýlu Južného Tirolska:

  • prírodné materiály
  • 100% drevo
  • trvalá udržateľnosť
  • ľahké ako pierko
  • originálny dizajn

Puzdro a remienok sú vyrobené zo santalového dreva a zapínanie spolu s korunkou sú vyrobené z chirurgickej ocele. Vŕšok puzdra je zakrytý tvrdým minerálnym sklíčkom, ktoré ho chráni pred poškodením. Minerálne sklíčko a odolnosť voči ošpliechaniu (3ATM) robia tieto hodinky vhodnými na každodenné nosenie, avšak mali by ste si ich odkladať pred plávaním, potápaním, sprchovaním a umývaním rúk. Vďaka možnosti odstránenia jednotlivých článkov, z ktorého je remienok tvorený, môžeme prispôsobiť veľkosť hodiniek aj na vaše zápästie (V poznámke pri objednávke uveďte obvod zápästia. Podľa neho upravíme dĺžku remienka). Impregnácia povrchu hodiniek je šetrná k pokožke a je vhodná aj pre alergikov. Hodinky LAiMER nevyžadujú osobitnú starostlivosť a dodávame ich vo vysoko kvalitnej a dizajnovej drevenej krabičke.

Gravírovanie hodiniek

Tento model hodiniek je vhodný na gravírovanie. Ponúkame vám možnosť vygravírovania vlastného textu alebo venovania priamo na hodinky, alebo na darčekovú krabičku, v ktorej sú hodinky dodávané. Pri gravírovaní je na výber viacero typov písma. Detailnejšie informácie a podmienky gravírovania drevených hodiniek nájdete TU.

Santalové drevo

Santalové drevo obsahuje drsné, stočené a prekrývajúce sa vlákna. Prirodzené prostredie na pestovanie tohto stromu je v Číne a na Filipínach. Obľúbené je však aj v iných oblastiach ako je napríklad Taiwan a Austrália. Hovorí sa, že ťažká sladká vôňa tohto dreva poskytuje ľudskému organizmu pocit tepla a istoty. Nervózni ľudia môžu preto vďaka santalovému drevu upadnúť do hlbokého a upokojujúceho spánku.
Zobraziť lexikón druhov dreva

Značka Laimer

V samom srdci južného Tirolska spája značka LAiMER pri výrobe svojich módnych kúskov ochranu životného prostredia a nové trendy. Značka LAiMER si skutočne váži naše životné prostredie, a tak pri výrobe unikátnych dizajnových produktov využíva drevo certifikované ako FSC. Práve FSC (Forest Management Certification) zaručuje, že kvôli týmto módnym doplnkom neboli zoťaté žiadne stromy, keďže LAiMER využíva výhradne zvyškové drevo z nábytkárskeho priemyslu.

Parametre
Druh dreva santalové drevo
Farba ciferníka hnedá
Farba puzdra hnedásivá
Farba remienka hnedásivá
Hmotnosť 50 g
Hrúbka puzdra 9 mm
Materiál ciferníka drevo
Materiál puzdra chirurgická oceľ, drevo
Materiál remienka chirurgická oceľ, drevo
Priemer puzdra 45 mm
Šírka remienka 22 mm
Sklíčko minerálne
Typ pohonu batéria - quartz
Typ produktu hodinky
Určenie muži
Vodotesnosť 3 ATM - dážď
Zobrazenie času analógové
Strojček Quartz Movement Miyota 2035