+ Darček zadarmo

139 bodov do vernostného systému Záruka 24 mesiacov Darčekové balenie zadarmo Úprava dĺžky remienka zadarmo

0085

139,90 € s DPH

Spresnite výber produktu
Vyberte si darček

ks
Sebavedomé pánske hodinky s klasickým dizajnom? No predsa: EDDI. Drevo, z ktorého sú tieto hodinky vyrobené, je absolútnou novinkou - hovoríme o jabloňovom dreve z Južného Tirolska. viac >>

V samom srdci južného Tirolska spája značka LAiMER pri výrobe svojich módnych kúskov ochranu životného prostredia a nové trendy.

Značka LAiMER si skutočne váži naše životné prostredie, a tak pri výrobe unikátnych dizajnových produktov využíva drevo certifikované ako FSC. Práve FSC (Forest Management Certification) zaručuje, že kvôli týmto módnym doplnkom neboli zoťaté žiadne stromy, keďže LAiMER využíva výhradne zvyškové drevo z nábytkárskeho priemyslu.

Sebavedomé pánske hodinky s klasickým dizajnom? No predsa: EDDI. Drevo, z ktorého sú tieto hodinky vyrobené, je absolútnou novinkou - hovoríme o jabloňovom dreve z Južného Tirolska. Práve z tohto jabloňového dreva bolo navrhnutých niekoľko veľmi špeciálnych a jedinečných náramkových hodiniek. Prvotriedny remienok podčiarkuje jednoduchú eleganciu. Neformálny vzhľad dodávajú hodinkám prvky z chirurgickej ocele a krémovo sfarbený ciferník.

Vlastnosti týchto hodiniek predstavujú spojenie talianskeho dizajnu a životného štýlu Južného Tirolska:

  • prírodné materiály
  • 100% drevo
  • trvalá udržateľnosť
  • ľahké ako pierko
  • originálny dizajn

Puzdro a remienok sú vyrobené z jabloňového dreva a zapínanie spolu s korunkou sú vyrobené z chirurgickej ocele. Vŕšok puzdra je zakrytý tvrdým minerálnym sklíčkom, ktoré ho chráni pred poškodením. Minerálne sklíčko a odolnosť voči ošpliechaniu (3ATM) robia tieto hodinky vhodnými na každodenné nosenie, avšak mali by ste si ich odkladať pred plávaním, potápaním, sprchovaním a umývaním rúk. Vďaka možnosti odstránenia jednotlivých článkov, z ktorého je remienok tvorený, môžeme prispôsobiť veľkosť hodiniek aj na vaše zápästie. Impregnácia povrchu hodiniek je šetrná k pokožke a je vhodná aj pre alergikov. Hodinky LAiMER nevyžadujú osobitnú starostlivosť a dodávame ich vo vysoko kvalitnej a dizajnovej drevenej krabičke.

Jabloňové drevo

Jablone dorastajú zvyčajne do výšky 10 až 15 metrov a farba ich dreveného jadra prechádza od gaštanovej po hnedú. Tieto ovocné stromy poskytujú veľmi hodnotné dekoratívne drevo, ktoré sa bezpodmienečne zaraďuje medzi tzv. vzácne drevá.
Zobraziť lexikón druhov dreva

Pohlavie
muži
Typ produktu
hodinky
Zobrazenie času
analógové
Druh dreva
jabloňové drevo
Materiál puzdra
chirurgická oceľ, drevo
Farba puzdra
hnedá sivá
Priemer puzdra
45 mm
Hrúbka puzdra
9 mm
Materiál remienka
chirurgická oceľ, drevo
Farba remienka
hnedá sivá
Šírka remienka
22 mm
Materiál ciferníka
drevo
Farba ciferníka
hnedá
Typ pohonu
batéria - quartz
Vodotesnosť
vlhkotesné (3 ATM)
Hmotnosť
50 g
Sklíčko
minerálne
Lexikón druhov dreva

Lexikón druhov dreva

LAiMER je mladá značka z Južného Tirolska. Patrick Laimer pracuje v drevospracujúcom odvetví odnepamäti a postupne objavoval svoju vášeň pre hodinky a doplnky vyrábané z prírodných materiálov. Jedinečné produkty značky LAiMER sa vyrábajú z rozličných nižšie popísaných druhov dreva.

LAiMER - FAQ

LAiMER - FAQ

Často kladené otázky ohľadom produktov značky LAiMER.

Úprava dĺžky remienka hodiniek

Úprava dĺžky remienka hodiniek

Aby vám naše hodinky dokonale sedeli, ponúkame vám v rámci našich služieb aj úpravu dĺžky remienka na hodinkách, ktoré si u nás zakúpite. Hneď po zakúpení hodiniek vám vieme urobiť túto úpravu na mieru.

Kontaktujte nás!