Drevené hodinky Claudia

Spresnite výber produktu
Vyberte ...

Na sklade
ks

Drevené hodinky Claudia sú jedinečným doplnkom vyrobeným zo vzácneho dreva, ktorý ozdobí každý outfit. viac

Drevené hodinky Claudia sú jedinečným doplnkom vyrobeným zo vzácneho dreva, ktorý ozdobí každý outfit. Tieto drevené hodinky vyrobené z javora sú dokonale tvarované. Pozorudodnou vecou týchto extrémne ľahkých hodiniek je ich odvážne narhnutý ciferník a samotné dominujúce ručičky.  S nimi môžete vyšperkovať aj ležérne outfity a dodať im nádych prírody.

Vlastnosti týchto hodiniek predstavujú spojenie talianskeho dizajnu a životného štýlu Južného Tirolska:

  • prírodné materiály
  • 100% drevo
  • trvalá udržateľnosť
  • ľahké ako pierko
  • originálny dizajn

Puzdro a remienok sú vyrobené z javorového dreva. Zapínanie je vyrobené z nehrdzavenúcej ocele. Hodinky majú luminiscenčné ručičky, ktoré svietia v tme. Vŕšok puzdra je zakrytý tvrdým minerálnym sklíčkom, ktoré ho chráni pred poškodením. Minerálne sklíčko a odolnosť voči ošpliechaniu (3ATM) robia tieto hodinky vhodnými na každodenné nosenie, avšak mali by ste si ich odkladať pred plávaním, potápaním, sprchovaním a umývaním rúk. Vďaka možnosti odstránenia jednotlivých článkov, z ktorého je remienok tvorený, môžeme prispôsobiť veľkosť hodiniek aj na vaše zápästie (V poznámke pri objednávke uveďte obvod zápästia. Podľa neho upravíme dĺžku remienka). Impregnácia povrchu hodiniek je šetrná k pokožke a je vhodná aj pre alergikov. Hodinky LAiMER nevyžadujú osobitnú starostlivosť a dodávame ich vo vysoko kvalitnej a dizajnovej drevenej krabičke.

Gravírovanie hodiniek

Tento model hodiniek je vhodný na gravírovanie. Ponúkame vám možnosť vygravírovania vlastného textu alebo venovania priamo na hodinky, alebo na darčekovú krabičku, v ktorej sú hodinky dodávané. Pri gravírovaní je na výber viacero typov písma. Detailnejšie informácie a podmienky gravírovania drevených hodiniek nájdete TU.

Javorové drevo

Javorové drevo patrí k najcennejším, skutočne tvrdým druhom dreva a vyskytuje sa v celej Eurázii a v Severnej Amerike. Je pružné a ohybné, no zároveň tvrdé. Na dreve jasne vidno letokruhy. Javor má nízky kontrakčný koeficient a preto je na tieto účely ideálny. Zobraziť lexikón druhov dreva

Značka Laimer

V samom srdci južného Tirolska spája značka LAiMER pri výrobe svojich módnych kúskov ochranu životného prostredia a nové trendy. Značka LAiMER si skutočne váži naše životné prostredie, a tak pri výrobe unikátnych dizajnových produktov využíva drevo certifikované ako FSC. Práve FSC (Forest Management Certification) zaručuje, že kvôli týmto módnym doplnkom neboli zoťaté žiadne stromy, keďže LAiMER využíva výhradne zvyškové drevo z nábytkárskeho priemyslu.

Parametre
Druh dreva javorové drevo
Farba ciferníka béžovástrieborná
Farba puzdra béžová
Farba remienka béžová
Hmotnosť 45g
Hrúbka puzdra 12 mm
Materiál ciferníka drevo
Materiál puzdra drevo
Materiál remienka drevo
Priemer puzdra 53x35mm
Šírka remienka 21 mm
Sklíčko minerálne
Typ pohonu batéria - quartz
Typ produktu hodinky
Určenie ženy
Vlastnosti dátum, luminiscenčné ručičky
Vodotesnosť 3 ATM - dážď
Zobrazenie času analógové
Strojček Quartz Movement Miyota GL 10