Drevené hodinky Alexander

Cena
369 €

Značka
LAiMER

Kód produktu
0147

Spresnite výber produktu
Vyberte ...

Drevené hodinky Alexander sú nádherné automatické hodinky vyrobené z kovovo-modrej nehrdzavejúcej ocele a orechového dreva. Vyzerá to skutočne mužne a pohyb je skutočným pútačom pozornosti a absolútnym vrcholom každého oblečenia. viac

Drevené hodinky Alexander sú nádherné automatické hodinky vyrobené z kovovo-modrej nehrdzavejúcej ocele a orechového dreva. Vyzerá to skutočne mužne a pohyb je skutočným pútačom pozornosti a absolútnym vrcholom každého oblečenia.

Vlastnosti týchto hodiniek predstavujú spojenie talianskeho dizajnu a životného štýlu Južného Tirolska:

  • prírodné materiály
  • 100% drevo
  • trvalá udržateľnosť

Ciferník a remienok sú vyrobené z orechového dreva a chirurgickej ocele - modrej, Zapínanie spolu s korunkou sú vyrobené z chirurgickej ocele - modrej. Hodinky majú luminiscenčné ručičky, ktoré svietia v tme. Vŕšok puzdra je zakrytý tvrdým minerálnym sklíčkom, ktoré ho chráni pred poškodením. Minerálne sklíčko a odolnosť voči ošpliechaniu (3ATM) robia tieto hodinky vhodnými na každodenné nosenie, avšak mali by ste si ich odkladať pred plávaním, potápaním, sprchovaním a umývaním rúk. Vďaka možnosti odstránenia jednotlivých článkov, z ktorého je remienok tvorený, môžeme prispôsobiť veľkosť hodiniek aj na vaše zápästie (V poznámke pri objednávke uveďte obvod zápästia. Podľa neho upravíme dĺžku remienka). Impregnácia povrchu hodiniek je šetrná k pokožke a je vhodná aj pre alergikov. Hodinky LAiMER nevyžadujú osobitnú starostlivosť a dodávame ich vo vysoko kvalitnej a dizajnovej drevenej krabičke.

Gravírovanie hodiniek

Tento model hodiniek je vhodný na gravírovanie. Ponúkame vám možnosť vygravírovania vlastného textu alebo venovania priamo na hodinky, alebo na darčekovú krabičku, v ktorej sú hodinky dodávané. Pri gravírovaní je na výber viacero typov písma. Detailnejšie informácie a podmienky gravírovania drevených hodiniek nájdete TU.

Orechové drevo

Žilkovanie orechového dreva je zvyčajne rovné, má miernu textúru a mierny prirodzený lesk. Farba jadra tohto dreva môže prechádzať od bledšej hnedej po tmavú čokoládovú hnedú s tmavšími hnedými pásmi. Niekedy môže mať jeho farba sivý, fialový alebo červenkastý nádych.
Zobraziť lexikón druhov dreva

Značka Laimer

V samom srdci južného Tirolska spája značka LAiMER pri výrobe svojich módnych kúskov ochranu životného prostredia a nové trendy. Značka LAiMER si skutočne váži naše životné prostredie, a tak pri výrobe unikátnych dizajnových produktov využíva drevo certifikované ako FSC. Práve FSC (Forest Management Certification) zaručuje, že kvôli týmto módnym doplnkom neboli zoťaté žiadne stromy, keďže LAiMER využíva výhradne zvyškové drevo z nábytkárskeho priemyslu.

Parametre
Druh dreva orechové drevo
Farba ciferníka hnedámodrá
Farba puzdra hnedámodrá
Farba remienka hnedámodrá
Hmotnosť 110 g
Hrúbka puzdra 11 mm
Kolekcia floating
Materiál ciferníka drevo
Materiál puzdra orechové drevo a chururgiká oceľ - modrá
Materiál remienka orechové drevo a chirurgická oceľ - modrá
Priemer puzdra 43 mm
Šírka remienka 23 mm
Sklíčko minerálne
Typ pohonu automat
Typ produktu hodinky
Určenie muži
Vlastnosti luminiscenčné ručičky
Vodotesnosť 3 ATM - dážď
Zobrazenie času analógové
Strojček Automatic Movement PTS JHLS32