Cena
369 €

Značka
LAiMER

Kód produktu
0146

Spresnite výber produktu
Vyberte ...

Drevené hodinky Adam sú nádherné automatické hodinky vyrobené z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele a leadwood dreva. Jemná kresba leadwood dreva dodáva hodinkám Adam osobitý nádych. Vyzerajú skutočne nádherne a mužne. Tento pozoruhodný pohyb skutočne upúta pozornosť a je absolútnym vrcholom každého oblečenia. viac

Drevené hodinky Adam sú nádherné automatické hodinky vyrobené z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele a leadwood dreva. Jemná kresba leadwood dreva dodáva hodinkám Adam osobitý nádych. Vyzerajú skutočne nádherne a mužne. Tento pozoruhodný pohyb skutočne upúta pozornosť a je absolútnym vrcholom každého oblečenia. Hodinky sa nabíjajú samé pomocou pohybu ruky. Hodinky obsahujú automatický mechanický strojček. 

Vlastnosti týchto hodiniek predstavujú spojenie talianskeho dizajnu a životného štýlu Južného Tirolska:

  • prírodné materiály
  • 100% drevo
  • trvalá udržateľnosť

Puzdro a remienok sú tvorené kombináciou leadwood dreva a chirugickej ocele čiernej, zapínanie a korunka sú vyrobené z chirurgickej ocele - čiernej. Hodinky majú luminiscenčné ručičky, ktoré svietia v tme. Vŕšok puzdra je zakrytý tvrdým minerálnym sklíčkom, ktoré ho chráni pred poškodením. Minerálne sklíčko a odolnosť voči ošpliechaniu (3ATM) robia tieto hodinky vhodnými na každodenné nosenie, avšak mali by ste si ich odkladať pred plávaním, potápaním, sprchovaním a umývaním rúk. Vďaka možnosti odstránenia jednotlivých článkov, z ktorého je remienok tvorený, môžeme prispôsobiť veľkosť hodiniek aj na vaše zápästie (V poznámke pri objednávke uveďte obvod zápästia. Podľa neho upravíme dĺžku remienka). Impregnácia povrchu hodiniek je šetrná k pokožke a je vhodná aj pre alergikov. Hodinky LAiMER nevyžadujú osobitnú starostlivosť a dodávame ich vo vysoko kvalitnej a dizajnovej drevenej krabičke.

Gravírovanie hodiniek

Tento model hodiniek je vhodný na gravírovanie. Ponúkame vám možnosť vygravírovania vlastného textu alebo venovania priamo na hodinky, alebo na darčekovú krabičku, v ktorej sú hodinky dodávané. Pri gravírovaní je na výber viacero typov písma. Detailnejšie informácie a podmienky gravírovania drevených hodiniek nájdete TU.

Leadwood

Exotické drevo z kríkovej vŕby, ktorá sa vyskytuje prevažne v oblasti južnej Afriky. Ide o tmavohnedé drevo s jemnou kresbou. Drevo je husté a veľmi tvrdé. Kedysi sa používal pre železničné podvaly a dnes je cenený ako drevo na ozdobné práce a nábytok. 

Značka Laimer

V samom srdci južného Tirolska spája značka LAiMER pri výrobe svojich módnych kúskov ochranu životného prostredia a nové trendy. Značka LAiMER si skutočne váži naše životné prostredie, a tak pri výrobe unikátnych dizajnových produktov využíva drevo certifikované ako FSC. Práve FSC (Forest Management Certification) zaručuje, že kvôli týmto módnym doplnkom neboli zoťaté žiadne stromy, keďže LAiMER využíva výhradne zvyškové drevo z nábytkárskeho priemyslu.

Parametre
Druh dreva leadwood
Farba ciferníka hnedáčierna
Farba puzdra hnedáčierna
Farba remienka hnedáčierna
Hmotnosť 110 g
Hrúbka puzdra 11 mm
Kolekcia floating
Materiál ciferníka leadwood a chirugická oceľ - čierna
Materiál puzdra leadwood a chirurgická oceľ - čierna
Materiál remienka leadwood a chirugická oceľ - čierna
Priemer puzdra 43 mm
Šírka remienka 23 mm
Sklíčko minerálne
Typ pohonu automat
Typ produktu hodinky
Určenie muži
Vlastnosti luminiscenčné ručičky
Vodotesnosť 3 ATM - dážď
Zobrazenie času analógové
Strojček Automatic Movement PTS JHLS32