Vitajte vo Wandelii - krajine, ktorá pristane každému. Vycestujte do jej provincií a objavte exkluzívne lifestylové doplnky, ktoré inde nenájdete. Wandelia ponúka kvalitné produkty od európskych výrobcov, ktorí radi pracujú s prírodnými materiálmi. Prináša nové značky, na ktoré ste doposiaľ pri svojich cestách nenarazili. Wandelia je pre všetkých, ktorí sa chcú odlíšiť - prináša niečo neopozerané, jedinečné. Prináša doplnky, vďaka ktorým vyniknete v dave a vyjadríte svoju osobnosť.

Spoznajte provincie Wandelie

Preskúmajte spolu s nami celú Wandeliu. Provincia rebelov vás očarí kombináciou materiálov a farieb, provincia nežnosti pohladí jemnú dušu a provincia prírody vás spojí s drevom a prírodou. Každá provincia predstavuje osobitý štýl. Vyberte si ten svoj!

Objavte všetky provincie Wandelie

 

S láskou k nášmu okoliu

Vo Wandelii nám záleží na našom okolí – na ľuďoch aj prírode. Staráme sa o spoločnosť aj životné prostredie, ktoré nás obklopuje. Predstavte si svet, kde si ľudia nezištne pomáhajú a starajú sa o seba. Predstavte si svet, kde prírodu nezaťažujú plasty a ľadovce sa netopia v dôsledku globálneho otepľovania. Taká je krajina Wandelia. Záleží nám aj na vás – vašej komunite a prostredí. Spolu môžeme pomáhať mimo krajiny Wandelia. Postaviť domček, pomôcť slabším, vysadiť stromček, zachrániť včely, vyčistiť les - to dokážeme spolu ako obyvatelia Wandelie.

Našou túžbou je priniesť vám kúsok Wandelie v podobe vkusného doplnku. Kvalitný materiál a dômyselné prepracovanie pristanú každému. Obyvateľom akejkoľvek krajiny zas pristane, keď sa starajú o seba navzájom, pomáhajú si a zároveň si uvedomujú dôležitosť a potrebu prírody. Každým nákupom z krajiny Wandelia môžete pomôcť svojmu okoliu aj vy.

Pri nákupe máte možnosť darovať drobnú sumu peňazí, ktorú Wandelia zdvojnásobí a spoločne tak podporíme organizácie, ktoré sa venujú znevýhodneným slabším členom spoločnosti, plnia detské sny, starajú sa o prírodu, jej zachovanie a, bohužiaľ, aj čistenie. Vráťme dobro a pomoc medzi ľudí a prírode to, čo sme jej vzali.

Wandelia je pre všetkých, ktorí sa chcú odlíšiť - prináša niečo neopozerané, jedinečné. Prináša doplnky, vďaka ktorým vyniknete v dave a vyjadríte svoju osobnosť.