Vitajte vo Wandelii - krajine, ktorá pristane každému. Vycestujte do jej provincií a objavte exkluzívne lifestylové doplnky, ktoré inde nenájdete. Wandelia ponúka kvalitné produkty od európskych výrobcov, ktorí radi pracujú s prírodnými materiálmi. Prináša nové značky, na ktoré ste doposiaľ pri svojich cestách nenarazili. Wandelia je pre všetkých, ktorí sa chcú odlíšiť - prináša niečo neopozerané, jedinečné. Prináša doplnky, vďaka ktorým vyniknete v dave a vyjadríte svoju osobnosť.

Spoznajte provincie Wandelie

Preskúmajte spolu s nami celú Wandeliu. Provincia rebelov vás očarí kombináciou materiálov a farieb, provincia nežnosti pohladí jemnú dušu a provincia prírody vás spojí s drevom a prírodou. Každá provincia predstavuje osobitý štýl. Vyberte si ten svoj!

Mapa Wandelie Provincia nežnosti Provincia rebelov Provincia prírody

Provincia nežnosti

Elegancia, ženskosť a výnimočnosť. To nájdete v nežnej časti Wandelie vďaka dánskej návrhárke Pernille Corydon. Škandinávska jednoduchosť je krásna a minimalistická. Objavte zaujímavú kombináciu kovov a minerálov. #provincianeznosti vám poskytne eleganciu, ktorú si zaslúžite.

Provincia nežnosti

Provincia rebelov

Objavte v sebe rebelského ducha pri návšteve tejto časti Wandelie. Vyberte si zo štýlových kombinácií farieb a materiálov. Revolta vo Wandelii má svoj pôvod v Holandsku, charakterizujú ju minerály, striebro, chirurgická oceľ a koža. Ukážte svoju dobrodružnú povahu a milujte svoje zážitky vo Wandelii #provinciarebelov.

Provincia rebelov

Provincia prírody

Doprajte si svoj čas s prírodou drevenými doplnkami Laimer. Do Wandelie táto značka zavítala z južného Tirolska, kde vyrába kvalitné štýlové hodinky, slenčné okuliare aj náramky zo zvyškového materiálu stolárov. Vďaka tomu je výroba drevených doplnkov udržateľná pre životné prostredie, svedčí o tom aj certifikát FSC. Wandelia a jej #provinciaprirody je otvorená ženám aj mužom.

Provincia prírody

S láskou k nášmu okoliu

Vo Wandelii nám záleží na našom okolí – na ľuďoch aj prírode. Staráme sa o spoločnosť aj životné prostredie, ktoré nás obklopuje. Predstavte si svet, kde si ľudia nezištne pomáhajú a starajú sa o seba. Predstavte si svet, kde prírodu nezaťažujú plasty a ľadovce sa netopia v dôsledku globálneho otepľovania. Taká je krajina Wandelia. Záleží nám aj na vás – vašej komunite a prostredí. Spolu môžeme pomáhať mimo krajiny Wandelia. Postaviť domček, pomôcť slabším, vysadiť stromček, zachrániť včely, vyčistiť les - to dokážeme spolu ako obyvatelia Wandelie.

 

Spolu môžeme pomôcť tým, ktorí to potrebujú

Našou túžbou je priniesť vám kúsok Wandelie v podobe vkusného doplnku. Kvalitný materiál a dômyselné prepracovanie pristanú každému. Obyvateľom akejkoľvek krajiny zas pristane, keď sa starajú o seba navzájom, pomáhajú si a zároveň si uvedomujú dôležitosť a potrebu prírody. Každým nákupom z krajiny Wandelia môžete pomôcť svojmu okoliu aj vy.

Dobrá krajinaPri nákupe máte možnosť darovať drobnú sumu peňazí, ktorú Wandelia zdvojnásobí a spoločne tak podporíme projekty, ktoré sa venujú znevýhodneným slabším členom spoločnosti, plnia detské sny alebo sa starajú o prírodu. Tieto projekty zastrešuje Nadácia Pontis a jej darcovský portál Dobrá krajina.

Vráťme dobro a pomoc medzi ľudí a prírode to, čo sme jej vzali.

    Wandelia je pre všetkých, ktorí sa chcú odlíšiť - prináša niečo neopozerané, jedinečné. Prináša doplnky, vďaka ktorým vyniknete v dave a vyjadríte svoju osobnosť.