Rebel & Rose je medzinárodná značka šperkov, ktorá má všetky predpoklady k tomu, aby vzala svet útokom. Všetky modely šperkov sú navrhované so zreteľom tak na mužov ako aj ženy. Sú masívne a zároveň krásne. Už názvy jednotlivých kolekcií napovedajú, že nejde len o bežnú značku šperkov. „Väčšie gule ako ostatní“ a „Levia hlava“ určite nie sú tuctové mená pre náramok. Ako vidíte, obyčajnosť je to posledné, čo by spoločnosť Rebel & Rose chcela.

Rebel & Rose apeluje na drsnú ale aj nežnú stránku nositeľa doplnku. Náramky, prstene a náhrdelníky sú krásne, štýlové a veselé, ale zároveň rebelské a nekonvenčné. Sú vyrobené pre ľudí so silnou osobnosťou, ktorí vedia, čo chcú. Pre dobrodruhov, ktorí milujú módu, tešia sa zo života a radi kráčajú mimo vychodených ciest.

Šperky Rebel & Rose vyzerajú úžasne, keď sú nosené samostatne ale aj v kombinácii s inými šperkami alebo hodinkami. V každom prípade, slobodné duše sa nechávajú viesť vlastnými módnymi inštinktami. Robí nám radosť, keď nositelia šperkov Rebel & Rose vymýšľajú vlastné kreácie a kombinácie a týmto spôsobom vlastne každý deň znovuobjavujú módu. Rebel & Rose poskytuje totálnu slobodu všetkým divokým predstavám a nápadom. Ponúka kúsky skladačky, ktoré pomôžu mužom aj ženám pri vytváraní vlastného štýlu.