Spoločnosť Pierre Lannier je už od roku 1977 hrdá na to, že môže byť súčasťou vašich životov pri dôležitých okamihoch, a to so štýlom a eleganciou. Už viac ako 40 rokov sa firma vyvíja s ochotou brániť tradičné francúzske hodinárske know-how. A rovnako dlhú dobu s vami zdieľa úspechy a jedinečné okamihy.

40 rokov vášne

Dizajnéri a hodinári Pierre Lannier od začiatku kombinovali svoje know-how a vášeň pre vytváranie jedinečných, ručne zostavených kúskov v dielni v Alsasku. Každý deň hlavný hodinár a jeho tím starostlivo zostavujú hodinky s presnosťou a technikou, ktorá je zakotvená vo francúzskej hodinárskej tradícii, aby dosiahli tie najlepšie výsledky. Všetky hodinky fungujú úplne presne a pomáhajú vám sledovať čas pri každodennom kolobehu života.

Francúzska elegancia

Od roku 1977 je hlavným cieľom a prioritou, aby produkty Pierre Lannier boli spoločníkmi pri vašich najkrajších chvíľach v živote. Kolekcie pre mužov a ženy sú navrhnuté tak, aby štýlovo dopĺňali váš každodenný život a dodali vášmu zápästia nádych francúzskej elegancie. Dizajnéri Pierre Lannier získavajú svoju inšpiráciu z tvarov, farieb a materiálov zajtrajška a zároveň znovuobjavujú aj zabudnutý štýl v každej novej kolekcii. Od hodinkového remienka až po darčekovú krabičku, v ktorej sú hodinky dodávané, je starostlivo študovaný každý detail, aby bol celok proste dokonalý.

Žiadna položka