Drobné kúsky každodennej krásy

„Tvorenie je mojou veľkou vášňou. Neustále vidím nové možnosti a formy. Nutkanie tvoriť bolo vždy súčasťou môjho ja. Inšpiráciu nachádzam v móde, v architektúre, v nábytku, v prírode a v ľuďoch. Som veľkou pozorovateľkou a vidím detaily, ktoré ma inšpirujú, nech sa nachádzam kdekoľvek na svete“, hovorí Pernille Corydon.

Za dizajnom šperkov od Pernille Corydon sa skrýva v podstate nefalšovaná vášeň pre tvorenie drobných kúskov krásy jednoduchým a výrazným dotykom. Od založenia v Dánsku v roku 2007 sa značka Pernille Corydon spája s pojmom škandinávska jednoduchosť.

Našou neustálou inšpiráciou je fascinácia okolím a výraznými  tvarmi, ktoré dokážeme objaviť kdekoľvek, ak sme dostatočne otvorení. Nádherné kolekcie Pernille Corydon prišli na svetlo sveta vďaka splynutiu s prírodou a využitiu prírodných tvarov. Veríme legendám a chceme, aby naše krásne zákazníčky, ktoré naše šperky nosia, dostali príležitosť na vyjadrenie svojej osobnosti a ženskosti. Keď nosíte výrobok od Pernille Corydon, nosíte drobné spomienky, ktoré si treba uchovať a zapamätať. Čistý jazyk dizajnu pritom umožňuje kombinovať jednotlivé kúsky podľa vlastného vkusu.

Šperky od Pernille Corydon predáva viac než 600 maloobchodných predajní v 20 štátoch ako aj v metropolách ako napr. Kodaň, Helsinki, Oslo, Barcelona, Berlín, Londýn, Paríž, New York či Tokio.

Dizajnérka stojaca za značkou

Pernille Corydon sa narodila v roku 1976 a vyrástla v malom meste Kerteminde na dánskom ostrove Funen. Jej záujem o remeslá sa prejavil už v útlom veku a postupne bolo čoraz jasnejšie, že ide o naozaj jedinečný talent. V roku 2007 sa začala Pernille Corydon sústrediť na navrhovanie šperkov, ktoré vytvárala a vyrábala vlastnými rukami.

Rýchle info -15%
Náramok Clover

Náramok Clover

Počet hviezdičiek je 5 z 5
Dočasne nedostupné
41,65 € 49 €