Hľadáme ambasádoraStaňte sa našim ambasádorom! A pomôžte nám šíriť krásu a dobro.

Ako nový eshop na trhu, ktorý na Slovensko prináša zaujímavé nové značky lifestylových doplnkov, hľadáme ambasádorov, ktorý nám pomôžu so šírením povedomia o našej značke, príbehu, filozofii, o hodnotách a v neposlednom rade o našom sortimente.

Prečo sa stať ambasádorom Wandelie?

1. Nový e-shop, nové značky, nové začiatky

Sme nový a zatiaľ relatívne malý hráč na trhu, no s o to väčším západlom sa chceme presadiť v oblasti módy a zaujať rôzne vekové kategórie s rôznym módnym vkusom. Na Slovensko prinášame nové, hodnotovo zaujímavé európske značky módnych doplnkov. Značky, ktoré sú relatívne mladé, no v západných krajinách Európy si rýchlo získavajú popularitu.

Nasadnite spolu s nami na tento vlak a pomôžte nám dostať tieto skvelé značky medzi ľudí! Spoločne s vami môžeme rásť! Potenciál tu rozhodne je. 

  2. Zaujímavý a netradičný komunikačný koncept

  Wandelia je fiktívna krajina rozdelená na provincie podľa štýlu a charakteru produktov. Umožňuje komunikovať netradičným, hravým a zaujímavým spôsobom. Viac o Wandelii sa dozviete TU.

  Neukazujte svojmu publiku iba produkty. Vyrozprávajte príbeh!

  3. Spolu môžeme pomáhať

  Spolu môžeme pomôcť aj nášmu okoliu. Vďaka spolupráci s nadáciou Pontis a jej darcovskému portálu Dobrakrajina.sk podporujeme rôzne dobročinné projekty, napr. formou dobrovoľných príspevkov od našich zákazníkov, ktoré každý mesiac zdvojnásobujeme. Aj v rámci ambasádorskej spolupráce dokážeme pomáhať tam, kde je to potrebné. Minimálne mediálnym priestorom, ktorým vieme tieto projekty na pomoc a podporu iným zviditeľniť.

  Nejde iba o biznis. Spolu môžeme zlepšovať situáciu aj v našom okolí.

  4. Wandelia má čo ponúknuť

  V neposlednom rade je dôležité aj to, čo vie ponúknuť Wandelia. V prípade spolupráce Vám vieme zapožičať alebo darovať niektorý z našich produktov. V prípade väčších mien sa spolupráca nezaobíde bez finančnej odmeny. Dodáme Vám akékoľvek marketingové materiály potrebné pre úspešnú spoluprácu. Možnosti sú neobmedzené, kreativita vítaná. Každá spolupráca však musí byť obojstranne prospešná a zaujímavá. Jednoducho win-win.

  Vzájomne si môžeme pomáhať budovať image, napredovať a rásť.   Ak vás náš e-shop, sortiment a naše aktivity zaujali a ste aktívny na sociálnych sieťach, máte svoj blog, alebo youtube kanál zameraný na fashion, lifestyle, cestovanie, ekologický spôsob života alebo pomoc spoločnosti a prírode a radi by ste si vyskúšali náš tovar a povedali o ňom a našej spoločnosti svojmu publiku, radi s vami preberieme možnosti dlhodobej spolupráce.

   Stačí, ak vyplníte úvodný formulár, ktorý nám o Vás povie viac. Tento formulár slúži na uľahčenie prvého kontaktu s Vami a urýchli ďalšiu komunikáciu v súvislosti s prípadnou mediálnou spoluprácou.

   Diskusia
   Komentáre

   Viktória Fabianová

   Dobrý deň. Rada by som Vám navrhla spoluprácu, avšak nejako mi nefunguje vás kontaktný formulár.
   V prípade záujmu ma kontaktujte prosím
   Viktória

   Ďalej