Veľká jesenná súťaž

Veľká jesenná súťaž

Zapojte sa do súťaže na Facebooku a vyhrajte svoj vysnívaný kúsok z Wandelie! O čo súťažíte? O to, čo si vyberiete vy sami! Drevené hodinky, štýlový náramok, slnečné okuliare, originálne dizajnérske kúsky, čokoľvek z našej ponuky.


Darujme rodinám stratené Slnko

Darujme rodinám stratené Slnko

Prostredníctvom Dobrej krajiny, sme sa rozhodli pomôcť projektu „Darujme rodinám stratené Slnko“, kde vašou, ale i našou podporou, pôjdu peniaze na dobrú vec. A to konkrétne do Poradenského centra Plamienok. Pretože deti by nemali prichádzať o svojich súrodencom či rodičov a rodičia by nemali prichádzať o svoje deti. Ale, žiaľ, deje sa to. Každý deň.


Zero Waste ako nový životný štýl

Zero Waste ako nový životný štýl

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, čo majú spoločné staršie generácie z vidieka a hipsteri z veľkomiest? Obe tieto skupiny žijú v súlade s princípmi Zero Waste. Snažia sa prechádzať zbytočnej produkcii odpadu vždy, keď je to možné. Niekedy dávno sa však tento životný štýl nazýval trochu inak. Niesol sa v duchu „šetri peniaze a veď skromný život“.


Pernille Corydon - inšpirovaná životom

Pernille Corydon - inšpirovaná životom

Prvé náčrty šperkov Icon Jewellery vytvorila Pernille počas jej výletu do San Francisca, krátko po prechádzke známym mostom Golden Gate Bridge. Pernille inšpirovala samotná architektúra a ikonické tvary konštrukcie. „Moja zvedavá myseľ ma donútila objavovať nové miesta. Nikdy si nepamätám všetko, čo vidím, ale vždy si pamätám ikony z ciest.“