Na čo myslieť pri meraní

Než začnete s meraním, myslite na to, že dĺžka náramku sa meria vrátane púzdra a spony hodiniek – teda tak, akoby boli hodinky nasadené na vašom zápästí. Je len na vás, či uprednostňujete voľnejšie alebo naopak pevnejšie zapnuté hodinky. My však odporúčame neuťahovať meter pri meraní príliš natesno. V teplejšom počasí, kedy sa obvod ruky nepatrne zväčší, by vás mohli hodinky začať tlačiť. Ak chcete nosiť hodinky voľnejšie na zápästí, tak tu treba myslieť na možnosť, že sa vám hodinky zosunú až ku dlani a môžu prekážať pri niektorých činnostiach.

Postup pri meraní

  1. Klasickým krajčírskym metrom si zmerajte obvod zápästia.
  2. Číslo, kde sa meter pretína, vyjadruje obvod vášho zápästia a je približne rovnaké, ako dĺžka remienka spolu s púzdrom hodiniek.

Ako zmerať obvod zápätia

Nameraný obvod vložte do poznámky v nákupnom košíku a my vám skrátime náramok hodiniek na požadovanú dĺžku. Odobraté články vám priložíme k hodinkám. V prípade potreby ich môžete kedykoľvek použiť na opätovné predĺženie náramku.

Skrátenie náramku vykonávame bezplatne.

Pokiaľ by vám čokoľvek z návodu nebolo jasné, alebo potrebujete s niečím pomôcť, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám pomôžeme.