S pomaly prichádzajúcim koncom roka sa rovnako nezadržateľne blížia aj Vianoce. Mnohí si vianočné sviatky spájame nielen s kruhom rodinnej pohody, dobrého jedla a času stráveného s blízkymi priateľmi, ale aj s nákupným ošiaľom, ktorý nás rok čo rok sprevádza. Aby ste si tentokrát užili vianočné prípravy bez stresu a zhonu, pripravili sme si pre vás jedinečný tip na vianočný darček. Dlhodobo overenou klasikou je šperk a čo môže byť lepšie a originálnejšie než drevené hodinky s vlastným vygravírovaným venovaním.

Obdarovať takýmto krásnym a trvácnym darčekom môžete naozaj kohokoľvek. Svoju milovanú polovičku, rodičov, súrodencov či dokonca kamarátov. Wandelia vám ponúka na výber neskutočné množstvo nielen drevených hodiniek talianskej značky LAiMER , ale aj rôzne druhy iných doplnkov ako pre ženy tak aj pre mužov.

Laserové gravírovanie je prispôsobené a vyrobené presne podľa vašich osobných želaní a preferencií. Venovanie, obrázok, iniciálky, citát či jednoduchý odkaz s prianím. Ak už chcete potešiť kohokoľvek blízkeho, vytvoríte tak nielen niečo krásne a personalizované, ale aj veľmi praktické.

Hodinky je možné gravírovať prostredníctvom 3 možností umiestnenia textu:
Prvou alternatívou je gravírovanie puzdra hodiniek, kde môžete zanechať krátky ale pritom výstižný odkaz, napríklad s dátumom výročia či narodenín, nakoľko toto gravírovanie je limitované počtom znakov. Ak máte záujem o zanechanie dlhšieho odkazu alebo viacerých symbolov naraz, v takom prípade je pre vás vhodná druhá možnosť s gravírovaním remienka hodiniek. Vaše vyznanie tak bude úplné a pritom stále minimalistické a elegantné. Poslednou voľbou je možnosť gravírovania drevenej krabičky, ktorú si tak môžete vylepšiť prostredníctvom odkazu
alebo priania.

Výber tej správnej kombinácie je už len na vás. My však veríme, že pri širokej škále možností si vyberie naozaj každý. Či už siahnete po elegantných dámskych hodinkách so swarovski kamienkami alebo po odvážnom a modernom modely pánskych hodiniek ostáva na vašom vkuse. V závere sa nezabudnite zamyslieť nad odkazom, ktorý chcete blízkej osobe zanechať a personalizovaný darček pod stromček je pripravený. Pokiaľ by ste ale mali ešte akékoľvek špecifické prianie alebo by ste si potrebovali doplniť bližšie informácie, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky.