Netradičný darček pre obchodných partnerov

Aj keď v dnešnej dobe veľa ľudí nosieva smart hodinky, milá pozornosť v podobe drevených hodiniek s logom môže prekvapiť. Sami by si ich nekúpili, veď na čo ak majú tie svoje smart nonstop na ruke. No ak sa napríklad chystajú na oslavu, svadbu či iný významný deň výmena smart hodiniek v jeden deň zaiste zlepší ich náladu a spomenú si pritom na váš dobrý vzťah. To bol predsa váš zámer, však?


Vianočné darčeky pre firmy

Blížiace sa Vianoce vo vašej firme môžu byť tohto roku iné vďaka zaujímavým darčekom pre obchodných partnerov. Obdarujte vašich partnerov milým upomienkovým predmetom v podobe hodiniek s vašim logom.

Vianočný darček pre každého

V našej Wandelii myslíme aj na dámy, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou biznis sveta. Aj pre ne máme v ponuke široký výber dámskych drevených hodiniek s možnosťou gravírovania loga alebo venovania.

Ak premýšlate nad výberom hodiniek a gravírovaním vašeho loga, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom chatu alebo priamo telefonicky. Radi ochotne zodpovieme všetky vaše otázky :) Tešíme sa na našu spoluprácu!