Vybrať vhodný darček je niekedy tvrdý oriešok. Niekoľko dní premýšľate nad unikátnym a exkluzívnym darčekom, ktorý poteší, no zároveň bude užitočným. Kozmetika a oblečenie je klasika, ktorá neurazí, ale nie je to nič originálne. Čo takto darovať svoje manželke, partnerovi či rodičom gravírované drevené hodinky s venovaním od srdca?

Komu darovať drevené hodinky s gravírovaním

Obdarovať nemusíte len svoju polovičku, prípadne rodičov, gravírované hodinky môžete darovať aj ako svadobný dar. Peniaze v obálke spolu s kyticou daruje každý, preto sú

náramkové hodinky s dátumom ich svadby, dokonalým darom pre oboch mladomanželov.

Taktiež môžete potešiť svojho súrodenca, ktorý miluje prírodný motív. Gravírovanie nájdete na hodinkách zo santalového, teakového, orechového, olivového dreva...
Darovať môžete hodinky v rôznych farbách a veľkostiach. Vybrať si môžete vodotesné, s
24-hodinovým ciferníkom, s dátumom... Jednoducho, na svoje si príde každý elegán a každá dáma. Hodinky značky LAiMER sú minimalistické a elegantné zároveň. Gravírovanie na hodinky predstavuje krásny darček nielen k narodeninám a výročiu, ale aj k promóciám, na Vianoce, ale aj ako firemný darček, pretože vygravírovať sa dá aj logo spoločnosti.

Čo všetko sa dá vygravírovať na drevené hodinky

Svoje vyznanie lásky a vďaky môžete dať napísať na remienok hodinky. Pôsobí to veľmi vkusne a elegantne, ale aj nenápadne. Potešia sa tak aj muži, ktorí si nepotrpia na výrazné prejavy lásky.
Okrem toho si môže dať vygravírovať aj drevenú darčekovú krabičku, v ktorej sú hodinky zabalené. Hodinky tak budú stále krásne uložené alebo môžete krabičku využiť na uskladnenie ďalších vecí, napríklad
náušníc, náramkov alebo ako stojan na perá. Pri pohľade na ňu si spomeniete na darcu a jeho/jej vyznanie lásky. Okrem citátov, slov lásky či dátumov, si môžete dať vygravírovať aj logo, obrázok či špeciálne znaky.

Treťou možnosťou je gravírovanie hrany hodiniek. Manželovi alebo manželke môžete dať vygravírovať váš dátum svadby. Aspoň sa nebude môcť vyhovárať, že zabudol na vaše výročie svadby.

Požiadavky gravírovania na drevené hodinky

Pri gravírovaní na hranu je možný maximálny počet znakov 13. Gravírovanie remienka je možné len na 4 dostatočne veľké články. Pri gravírovaní na drevenú krabičku, je počet znakov neobmedzený.

Vybrať si môžete zo 7 typov fondov, cez elegantný Lobster, výrazný font Ultra až po klasický Times New Roman.Výnimkou sú modely s kovovým puzdrom alebo remienkom, pri ktorých nie je gravírovanie možné.

Vygravírovať svoj obľúbený citát, prejav lásky či dátum narodenia detí, môžete iba na hodinky značky LAiMER. Ide o kvalitné talianske hodiny z trvalo udržateľného lesného hospodárstva. Vyrábané sú dreva jablone, palisandra či tropickejšieho santalového dreva. Každé hodinky sú unikát, pretože každý kus dreva je neobyčajný a nikdy nie rovnaký. Okrem dreva sú v hodinkách zapracované Swarovského kryštály, mramor alebo aj magnezit.