Pomôžte s nami rodinám, ktoré trpia stratou blízkeho. Staňte sa s nami darcom Plamienka – staňte sa lúčom, ktorý prehreje ich deň.

Prostredníctvom portálu Dobrá krajina sme sa rozhodli pomôcť projektu „Darujme rodinám stratené Slnko“, kde vďaka vašej, ale i našej pomoci môžu poputovať peniaze na dobrú vec. A to konkrétne do Poradenského centra Plamienok. Pretože deti by nemali prichádzať o svojich súrodencom či rodičov a rodičia by nemali prichádzať o svoje deti. Ale, žiaľ, deje sa to. Každý deň.

 

Spolu pomôžeme dvojnásobne!

Spolu môžeme prispieť aspoň malou sumou na podporu tohto výnimočného projektu. Pri každej objednávke vo Wandelii môžete v nákupnom košíku vybrať sumu, ktorou chcete prispieť. Wandelia každý takýto príspevok zdvojnásobí a celý výťažok odošle portálu Dobrá krajina na podporu spomínaného projektu.

 

Nezisková organizácia Plamienok

Do Poradenského centra Plamienok prichádzajú deti a rodiny, ktoré stratili toho najbližšieho. Prostredníctvom individuálnych a skupinových stretnutí sa im centrum snaží pomôcť vyrovnať sa s touto stratou.

„Dvakrát do roka pre nich organizujeme víkendové stretnutie, počas ktorého sa majú možnosť lepšie spoznať a inšpirovať sa navzájom. Každé leto zase pre deti pripravujeme terapeutické tábory, ktoré im prinášajú veľa nových zážitkov a kamarátstiev. Práve pocit, že v tejto situácii nie sú sami, im veľmi pomáha. Po každej noci vychádza Slnko. Najprv sa objaví len pár lúčov, ale to svitanie stojí za to. Bez Vašej pomoci by sme však nemohli pomôcť a byť pri tom.

Pomôžme zažiť deťom ten najkrajší východ Slnka. Ďakujeme.“

 

Dobrá krajina nadácie Pontis

Dobrá krajinaDobrá krajina je darcovský portál Nadácie Pontis. Od roku 2009 tisícky darcov pomáhajú dennodenne bojovať proti chudobe, chrániť prírodu, odhaľovať korupciu či pomáhať zdravotne znevýhodneným ľuďom.

 

Všetko o projekte „Darujme rodinám stratené Slnko“ sa dozviete TU.