Sídlo spoločnosti Pierre Lannier vo Francúzsku

Známa francúzska hodinárska firma Pierre Lannier je na trhu už viac ako 40 rokov. A to veľmi úspešne. Čo stojí za priazňou ich zákazníkov? Poďte sa s nami pozrieť pod pokrievku ich predajného a marketingového úspechu.

Bez ľudí by to nešlo

Bez oddaných a pracovitých zamestnancov by nemohla byť úspešná žiadna spoločnosť. Pierre Lannier zamestnáva 120 pracovníkov, ktorí kombinujú svoje odborné znalosti a obratnosť, aby vám mohli ponúknuť vysoko kvalitné hodinky za dostupnú cenu. Kolekcia pánskych a dámskych hodiniek navrhnutá tímom skúsených tvorcov pružne reaguje na aktuálne trendy a ponúka moderné modely, ktoré v sebe skĺbia presnosť, kultivovanosť a eleganciu. Hodinky Pierre Lannier sú darčekom, ktorý poteší a dodá dokonalý nádych všetkým vašim outfitom.

Rodinná spoločnosť

Generálny riaditeľ Pierre BurgunSpoločnosť bola založená Béatrice a Jean-Paul Burgunovými a rozvíja sa na filozofiu kvality, vášne a kreativity. V súčasnej dobe je generálnym riaditeľom spoločnosti Pierre Burgun, predstaviteľ druhej generácie rodinnej spoločnosti. Pod jeho vedením je firma stále verná svojim základným princípom a napriek tomu ide s dobou a vďaka inováciám ponúka stále moderné modely zvýrazňujúce osobnú eleganciu.

Jedinečné skúsenosti a pridaná hodnota

Pre zaistenie čo najväčšej spokojnosti zákazníkov, tím dizajnérov a hodinárov vytvára nové modely a zaisťuje nepretržitú obnovu starších produktov tak, aby boli vždy v súlade s najnovšími trendmi. Či už ste zástancami klasického, elegantného alebo skôr mestského štýlu, vždy si nájdete v kolekcii Pierre Lannier svoje obľúbené hodinky.

Perspektívna značka

Pierre Lannier sa vďaka ambicióznej stratégii neustále rozširuje a rozvíja. Každý rok predá viac ako 600 000 kusov hodiniek! Svoje produkty vyváža do viac ako 60 krajín na 5 kontinentoch a je isté, že značka stále naberá na sile, nielen vo Francúzsku, ale po celom svete. Pierre Lannier sa súčasne snaží propagovať oblasť Alsaska, jej hodnoty a identitu.